meta name="video_type" content="video/mp4" />

دستگاه کارواش اتوماتیک برای شست و شوی خودرو

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : M'NEX22

پاکیزگی خودرو همواره مورد توجه افراد جامعه بوده تا علاوه بر ایجاد جلوه ای زیبا در شهر به جهت تمیزی خودرو شخصی خود، در عدم کاهش ارزش آن تاثیرگذار باشند. با توجه به مشکلاتی که شست و شو دستی خودروها وجود دارد و کیفیت شست و شو توسط روش های سنتی، استفاده از روش های مکانیزه در این زمینه پیشتاز است. کارواش های تمام اتوماتیک با کاهش نیروی انسانی، افزایش سرعت و بهبود کیفیت کار، توانسته اند جایگزین روش های سنتی گردند. کاهش میزان مصرف آب و کاهش آسیب های احتمالی به بدنه و شیشه ها، از دیگر مزایای دستگاه کارواش اتوماتیک ماشین شوی می باشد.


کارواش دروازه ای

دستگاه های کارواش اتوماتیک از نظر طراحی دستگاه، به دو مدل تونلی و دروازه ای تقسیم می گردند. در کارواش تونلی، برس و نازل ها در مکان های مشخصی قرار گرفته و ماشین با حرکت روی ریل سیستم، در داخل تونل حرکت و شسته می شود. در سیستم ماشین شوی دروازه ای، ابتدا ماشین در مکان مشخص شده قرار گرفته و سپس پاشش فوم برای از بین بردن آلودگی های سطح وسیله تحت عنوان مرحله پیش شستشو صورت می پذیرد. در ادامه، شست و شوی ماشین با فشار زیاد آب انجام و با حرکت محور دستگاه تمامی قسمت های آن شستشو می شود و در نهایت سطح تمیز شده، توسط دستگاه خشک می شود.


برس کارواش اتوماتیک

دستگاه کارواش برای شست و شوی خودرو به برس های شست و شوی بدنه و رینگ شوی مجهز است. برس های رینگ شوی، دسترسی کاملی به نقاط داخلی رینگ داشته و با قابلیت هوشمند تشخیص محل چرخ و با استفاده از پاشش مواد شوینده بطور چرخشی و در دو جهت، رینگ را تمیز می کند. برس های شست و شوی بدنه کارواش اتوماتیک بیشتر از جنس پلی اتیلن یا فوم می باشند. مدل پیشرفته این دستگاه که دارای برس هایی از جنس فوم می باشد، علاوه بر افزایش کیفیت شستشو، رنگ بدنه خودرو را جلا داده و هیچگونه خش یا آسیبی در رنگ آن ایجاد نمی کند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :