meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی تانکر حمل شیر با واترجت آب سرد

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : QUADRO800TST
سلامت و کیفیت محصولات تولیدی در صنایع غذایی تحت تاثیر نظافت و پاکیزگی تجهیزات، ماشین آلات و سالن های تولید می باشد. نظافت و تمیزی تانکر های حمل و نقل مواد اولیه و یا محصولات تولیدی نقش مهمی در سلامت و کیفیت محصولات دارد. از آنجایی که این تانکر ها در ارتباط مستقیم با مواد غذایی قرار دارند، نظافت و شستشوی مرتب آنها از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. با توجه به اینکه صنایع غذایی رابطه تنگاتنگی با سلامت افراد جامع دارد، استفاده از مواد شوینده در این صنایع با محدودیت هایی همراه می باشد. بر خلاف شیوه های سنتی که همواره از مواد شوینده برای نظافتی موثر استفاده می نمودند، ماشین آلات صنعتی به گونه ایی طراحی شده اند که با کاهش در مصرف مواد شوینده و بدون وابستگی به آنها نظافتی با کیفیت و موثر را ارائه می دهند. در میان تمامی دستگاه های صنعتی نظافت، دستگاه های واترجت صنعتی جایگاه ویژه ایی در شستشوی ماشین آلات و تانکر های صنایع غذایی دارند. 

مزایای استفاده از دستگاه واترجت

دستگاه های واتر جت با استفاده از آب پر فشار پاشش شده بر سطوح، آلودگی های چسبیده به سطوح را جدا نموده و در نهایت سطوحی عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. فشار دستگاه های واترجت به حدی است که بدون نیاز به مواد شوینده تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت می کند. البته به منظور نظافت سطوح حساس که فشار آب پاشش شده موجب آسیب به سطح می شود یا  برای ضد عفونی سطوح، این دستگاه ها قابلیت استفاده از مواد شوینده را نیز دارا می باشند. دستگاه های واترجت صنعتی یا شوینده های فشار قوی در مقایسه با شستشو به شیوه سنتی نه تنها آب کمتری مصرف نموده و موجب کاهش هزینه ها می شوند بلک با سرعت و کیفیت بالاتری عملیات نظافت را انجام می دهند. 

سیستم قطع کن خودکار 

همانطور که در بالا اشاره شد، واترجت ها از پاشش اب پر فشار برای نظافت سطوح استفاده می نمایند، این دستگاه ها به منظور تولید آب پر فشارف مجهز به پمپ می باشند. در مدل های پیشرفته دستگاه واترجت که مجهز به سیستم قطع خودکار هستند، با رها شدن زبانه تنفگی و عدم خروج آب از نازل، عملکرد پمپ قطع شده و باعث افزایش طول عمر دستگاه می گردد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :