meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سطوح کف تاسیسات با اسکرابر دستی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40

نظافت و شستشوی مداوم سطوح کف اماکن صنعتی و تاسیسات علاوه بر اینکه باعث ارتقا سطوح بهداشتی و تامین سلامت پرسنل حاضر و شاغل در این اماکن می شود، تاثیر به سزایی در افزایش طول عمر مفید دستگاه ها و کیفیت محصولات دارد. وسعت این اماکن و ماهیت آلاینده های چسبیده به سطوح مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت این اماکن می شود. استفاده از شیوه های نوین نظافتی و بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات نظافتی راه حل مناسبی برا ارتقا کیفیت نظافتی می باشند. دستگاه های اسکرابر یا کف شوی های صنعتی توانایی بالایی در از بین بردن آلودگی ها داشته و جایگزین مناسبی برای شیوه سنتی تی کشی می باشند.


مزایای استفاده از اسکرابر ها 

اسکرابر های صنعتی بر خلاف شیوههای سنتی نظافت از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف استفاده می کنند، از این رو همواره از آب تمیز برای نظافت سطوح استفاده می شود که باعث ارتقا کیفیت نظافتی شده و مانع از انتشار آلودگی ها به نقاط دیگر می گردد. موتور های بکار رفته در این دستگاه ها و اعمال فشار رو به پایین در برس ها باعث افزایش توان نظافتی دستگاه اسکرابر شده و با شستشو و نظافت کامل تمامی آلودگی های چسبیده، سطوحی عاری از آلودگی ایجاد می نماید. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن در این اسکرابر ها مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی به نقاط شسته شده می گردد.


منبع تغذیه دستگاه های اسکرابر

از آنجایی که اسکرابر ها معمولا برای نظافت سطوح در اماکن سر پوشیده بکار می روند، برای ممانعت از ایجاد آلودگی، از انرژی الکتریکی استفاده می نمایند. این دستگاه ها بر اساس نحوه تامین نیروی برق به دو دسته اسکرابر های باتری دار و اسکرابر های کابلی تقسیم می شوند. اسکرابر های کابلی به واسطه اتصال کابل دستگاه به پریز برق، هیچ محدودیتی در تامین انرژی الکتریکی نداشته و در هر زمان قابل استفاده بوده و وزن کمتری نسبت به نمونه های باتری دار دارند. 


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :