meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستشوی سطوح صنایع با اسکرابر خودرویی

سطوح صنایع معمولا به خاطر استفااده از مواد اولیه گوناگون، تولید محصولات متنوع و تردد پرسنل بسیار آلوده و کثیف می باشد. عدم نظافت موثر، مرتب و با کیفیت این سطوح علاوه بر اینکه می تواند منشایی برای بیماری پرسنل باشد، موجب آسیب سطوح کف شده و هزینه های گزاف تعمیر یا تعویض کف پوش ها را در پی خواهد داشت. از این رو اسنفاد از شیوه های نوین و کارآمد و به کار گیری ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های اسکرابر صنعتی می تواند راه حل مناسبی برای نظافت این اماکن باشد.

انواع اسکرابر 

دستگاه های اسکرابر یا کف شوی ها بر اساس نوع هدایت به دو دسته اسکرابر های دستی و اسکرابر های خودرویی یا سرنشین دار تقسیم می شوند. در اسکرابر های دستی کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و آن را هدایت می نماید در حالیکه اسکرابر های خودرویی یا سرنشین دار مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با قرار گرفتن در پشت صندلی دستگاه را هدایت می نماید.

مزایای استفاد از اسکرابر ها به جای شیوه های سنتی نظافت

سرعت و کیفیت نظافت با دستگاه های اسکرابر بسیار بالاتر از شیوه های سنتی می باشد و از آنجایی که در نمونه های سرنشین دار کاربر بر روی دستگاه نشسته و آن را هدایت می کند، کمتر خسته شده و توان بیشتری برای ادامه عملیات نظافت خواهد داشت، از این رو راندمان کار بالا می رود. پهنای شستشو در اسکرابر های خودرویی بیشتر از اسکرابر های دستی بوده از این رو با سرعت بیشتری سطوح را نظافت می نمایند. اسکرابر های خودرویی به واسطه ابعاد بزرگ و پهنای شستسویی که دارند برای نظافت اماکن بزرگ و وسیع گزینه مناسب تری نسبت به اسکرابر های دستی می باشند. به منظور ارتقا کیفیت نظافتی و یا ضد عفونی سطوح این دستگاه ها قابلیت استفاده از مواد شوینده را نیز دارا می باشند. از آنجایی که حجم مخزن آب این دستگاه ها بزرگ می باشد، نیاز کمتری برای تخلیه و تعویض آب داشته و باعث تسریع در عملیات نظافت می گردند.

درخواست اطلاعات :