meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت اماکن مذهبی با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : ATOMEPLUS
اماکن مذهبی به واسطه تردد بالا و ازدحام جمعیت مستعد انواع آلودگی ها می باشند، از این رو نظافت مستمر و مداوم علاوه بر اینکه ضامن سلامتی افراد حاضر در این اماکن بوده، باعث ارتقا جلوه های بصری و افزایش اعتبار سیستم مدیریتی این اماکن می شود. استفاده از شیوه های سنتی در نظافت با توجه به ازدحام جمعیت و وسعت بالای این اماکن بسیار زمان بر بوده و نمی تواند از کیفیت مناسبی برخوردار باشد، از این رو جایگزین نمودن شیوه های سنتی نظافت با شیوه های مدرن و استفاده از ماشین آلات صنعتی چون سوییپر ها موجب ارتقا کیفیت و افزایش سرعت در نظافت می شود. 

اساس عملکرد دستگاه های سوییپر

سوییپر های صنعتی دستگاه های مکانیزه ایی می باشند که با استفاده از سیستم برس زنی آلاینده های روی سطح را جمع آوری می نمایند. چرخش دورانی برس های دیسکی جلویی باعث انتقال آلاینده ها به قسمت میانی دستگاه سوییپر می شود. آلاینده های جمع شده در این این قسمت به واسطه چرخش عقب گرد برس غلطکی تعبیه شده در دستگاه، به داخل مخزن سوییپر منتقل می شوند. 

دسته بندی سویپر ها بر اساس نوع هدایت

سوییپر های صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه، به دو گروه سوییپر های دستی و سوییپر های سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند. در مدل های دستی سوییپر اپراتور در پشت دستگاه قرار گرفته و آن را هدایت می کند در حالیکه نمونه های سرنشین دار مجهز به صندلی کاربر بوده و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی، دستگاه را هدایت می کند. 

مزایای استفاده از سوییپر صنعتی

بررسی های انجام شده نشان می دهد که بیشترین قسمت هزینه های بخش نظافت مربوط به نیروی خدماتی می باشد. استفاده از دستگاه های صنعتی سوییپر به جای شیوه های سنتی نظافت با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه خواهد داشت. این دستگاه ها به منظور کنترل گرد و غبار ناشی از سیستم برس زنی، مجهز به سیستم مکش می باشد که مانع از انتشار گرد و خاک ناشی از برس زنی در هوای اطراف می شود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :