meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : HighPressureWasher برند : other گروه : سایر

شستشوی زیر آب با واترجت

خزه تراشی و از بین بردن آلاینده های چسبیده بر روی سطوح تجهیزات به کار رفته در زیر آب با استفاده از شیوه های سنتی بسیار هزینه بر، دشوار و زمان بر می باشد. مسلما با گذشت زمان حجم آلاینده های چسبیده بر روی این سطوح بیشتر شده و می تواند آسیب ها و صدمات پر هزینه ای را بر تجهیزات وارد نماید. با توجه به اهمیت حذف آلاینده ها و خزه ها، استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی گزینه ای مناسب برای حذف لایه های عمیق آلودگی از بخش های تجهیزات قرار گرفته در زیر آب می باشد. دستگاه واترجت صنعتی یکی از کاربردی ترین تجهیزات برای شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی می باشد که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید.

چگونگی عملکرد واترجت صنعتی

واترجت صنعتی دستگاهی کاربردی برای شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی از روی انواع سطوح افقی و عمودی می باشد که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی ذرات و آلاینده ها را از روی سطوح حذف نموده و سطوحی تمیز و عاری از آلودگی بر جای می گذارد. این دستگاه به منظور افزایش فشار آب خروجی مجهز به پمپ بوده و آب پس از ورود به داخل پمپ تحت فشار قرار گرفته و به صورت پر فشار به سمت بیرون پاشش می شود. از دیگر اجزای اصلی این دستگاه شیلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها می باشد. شیلنگ دستگاه واترجت به منظور تحمل فشار بالای آب ساختار متفاوتی با شیلنگ معمولی دارد. این شیلنگ فولاد بافت بوده و از این رو به راحتی می تواند عبور پر فشار آب را تحمل نماید. لنس ها و نازل های دستگاه با جهت دهی به آب پر فشار خروجی موجب اثر بخشی بیشتر عملکرد دستگاه در حذف موثر آلاینده ها می گردد.

فاکتور های مهم و کلیدی در واترجت صنعتی

سرعت پاشش و فشار پاشش آب دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه واترجت صنعتی می باشد. هر چه سرعت پاشش یا دبی آب بیشتر باشد، سرعت انجام عملیات شستشو بیشتر شده و در مقابل هر چه فشار پاشش بیشتر باشد، توان دستگاه در حذف لایه های عمیق آلودگی بیشتر می باشد

 

درخواست اطلاعات :