meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سطوح پارکینگ با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA66BM60

سطوح کف پارکینگ های عمومی به واسطه تردد بالای خودرو ها بسیار آلوده می باشند. نظافت مستمر و شستشوی منظم سطوح کف پارکینگ ها باعث افزایش عمر مفید کف پوش ها می گردد. از آنجایی که ماهیت آلودگی های چسبیده به سطوح کف پارکینگ ها مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت این اماکن است، استفاده از شیوه های نوین و ماشین آلات مکانیزه صنعتی چون اسکرابر ها ی صنعتی گزینه مناسبی برای نظافت این اماکن می باشد. 


اساس عملکرد دستگاه اسکرابر صنعتی

دستگاه های اسکرابر یا زمین شوی های صنعتی با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را از شستشو داده و نظافت می کنند. موتور مکنده و سیستم تی نصب شده در انتهای دستگاه با مکش حداکثری آب کثیف سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن از مهمترین مزایای دستگاه های اسکرابر می باشد. اسکرابر های صنعتی مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده، و از این رو بر خلاف شیوه های سنتی نظافت، همواره از آب تمیز برای نظافت استفاده نموده و باعث ارتقا کیفیت نظافنی می شوند. به منظور ارتقا کیفیت نظافتی یا ضد عفونی سطوح می توان از مواد شوینده در مخزن  آب تمیز این دستگاه ها استفاده نمود.


مزایای استفاده از اسکرابر دستی

اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های خودرویی و اسکرابر های دستی تقسیم می شوند. اسکرابر های دستی ابعاد کوچک تری از نمونه های خودرویی داشته و از این رو قابلیت جا به جایی و قدرت مانور بالاتری از نمونه های خودرویی یا سرنشین دار دارند. این دستگاه ها به واسطه ابعاد کوچکی که دارند به فضای کمتری برای نگهداری نیاز داشته و وزن کمتری از نمونه های خودرویی دارند. دسته تا شوی این نمونه از اسکرابر های دستی باعث کاهش ابعاد دستگاه و نگهداری آسان تر آنها می شود.


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :