meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سطح پارکینگ بوسیله سویپر صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : MILLED

پارکینگ مراکز تجاری، اداری و حتی مسکونی بعد از مدتی بدلیل عوامل محیطی و تردد خودرو ها، دچار آلودگی هایی چون شن، سنگ و گرد و خاک شده و به نظافت نیاز دارد. دستگاه های نظافتی پیشرفته یا همان سویپر های صنعتی برای انجام عملیات پاکسازی، جایگزین نیروهای خدماتی و انجام دستی نظافت سطح زمین شده اند. در سویپر ها ،برس های دیسکی کناری گرد و خاک و مواد کثیف را از اطراف جمع کرده و در بخش میانی دستگاه متمرکز می کنند. مواد جمع آوری شده بوسیله ی یک برس مرکزی رولی شکل به داخل مخزن پرتاب می گردد. به این طریق مواد و آلودگی های سطح زمین در داخل مخزن جمع می شود. گرد و خاک ایجاد شده نیز توسط سیستم مکش به داخل دستگاه هدایت می شود. 


انواع سوییپر صنعتی

سوییپر های صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه، به دو گروه سوییپر های دستی و سوییپر های سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند. در سوییپر دستی، اپراتور در عقب دستگاه قرار گرفته و آن را هدایت می کند اما برعکس نمونه های سرنشین دار مجهز به صندلی کاربر بوده و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی، دستگاه را هدایت می کند.


مزایای دستگاه سوییپر صنعتی

رعایت بهتر مسائل بهداشتی، عدم ایجاد گرد و خاک زیاد بعد از نظافت، هزینه ی مناسب، عملکرد سریع و کنترل ساده ی این دستگاه ها از مزایای دستگاه سویپر به حساب می آیند. دستگاه سوییپر دارای طول عمر و مقاومت بالایی بوده و با خرید آن، در هزینه افراد صرفه جویی می شود. این دستگاه نظافتی، آلودگی پایینی ایجاد کرده و با محیط زیست سازگار است. این دستگاه ها برای پاکسازی همه انواع سطوح مانند فرش ها، کف پوش های چوبی، سطوح آسفالتی و بتنی می باشند. دستگاه نظافتی سویپر صنعتی، فرآیند پاکسازی و نظافت سطح پارکینگ را با سرعت و کیفیت بالا انجام می دهد. وجود صندلی جهت کنترل و هدایت آسان دستگاه و چراغ های روشنایی در جلو دستگاه، برای انجام خدمات نظافتی در محیط های با نور محیطی کم، از دیگر مزایای سویپر صنعتی به حساب می آیند.


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :