meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : QUADRO599TST برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

شستن سطوح پارکینگ با واترجت

سطوح کف و دیوار پارکینگ ها به واسطه تردد خودرو ها همواره پوشیده از دوده و آلاینده های روغنی و چربی چون ذرات قیر و آسفالت می باشند. استفاده از شیوه های سنتی به علت وسعت بالا و ماهیت آلاینده های چسبیده به سطوح پاسخگوی نیاز نظافتی این اماکن نمی باشد. از این رو استفاد از شیوه های نوین و دستگاه های مکانیزه نظافتی چون واترجت های صنعتی ابزار مناسبی در نظافت این اماکن بوده و با حذف کامل آلاینده ها سطوحی درخشان و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. 

دستگاه واترجت صنعتی

واترجت ها یا شوینده های فشار قوی دستگاه های مکانیزه ایی می باشند که با پاشش آب پر فشار انواع آلودگی های چسبیده به سطوح را از بین می برند. دو فاکتور مهم در دستگاه های واترجت، فشار آب و سرعت یا دبی آب می باشد. هر چه فشار آب دستگاه بیشتر باشد، توانایی بیشتری در نظافت آلاینده های عمیق خواهد داشت و هر چه دبی یا سرعت آب بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت بالاتر خواهد بود. 

استفاده از مواد شوینده در دستگاه واترجت

دستگاه های واترجت همواره از پاشش آب پر فشار برای نظافت آلودگی ها استفاده می نمایند. به منظور افزایش توان نظافتی دستگاه یا ضد عفونی سطوح و دستیابی به سطوح بالاتر بهداشتی می توان از مواد شوینده نیز در این دستگاه ها استفاده نمود. مکش مواد شوینده و پاشش آنها بر روی سطوح می تواند به دو شیوه پر فشار و کم فشار باشد. در پاشش پر فشار، مواد شوینده همراه با آب وارد پمپ دستگاه شده و پس از اعمال فشار همراه با آب به بیرون پاشش می گردد، اما به خاطر عبور مستقیم مواد شوینده از داخل پمپ، تنها از مواد شوینده ایی می توان استفاده نمود که باعث خوردگی و ایجاد آسیب به قطعات درونی دستگاه واترجت نگردند. در پاشش کم فشار، مواد شوینده بعد از پمپ قرار گرفته و به واسطه خلا ایجاد شده در اثر عبور سریع آب به داخل شلنگ مکش می شوند. 

درخواست اطلاعات :