meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : QUADRO599TST برند : Columbus گروه : واترجت صنعتی

شستن دیوار ها با واترجت

نظافت و شستشو تنها محدود به سطوح کف ساختمان ها نمی شود، بلکه برای داشتن ساختمانی تمیزی و درخشان علاوه بر نظافت و شستشوی سطوح کف، شستن دیوار ها و نمای ساختمان ها نیز امری ضروری می باشد. استفاده از تجهیزات و ماشین آلات صنعتی علاوه بر تسریع در عملیات شستشو با ارتقا کیفیت نظافتی و صرفه جویی در زمان و هزینه ها موجب افزایش بهره وری می شوند. دستگاه های واترجت صنعتی گزینه مناسبی برای نظافت سطوح عمودی چون دیوار ها و نمای ساختمان می باشند.

اساس عملکرد واترجت صنعتی

دستگاه های واترجت صنعتی با استفاده از پاشش پر فشار آب انواع آلودگی ها و دوده های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند. فشار آب وارد شده در داخل دستگاه توسط پمپ بالا رفته و به بیرون پاشش می شود. فشار آب و سرعت یا دبی آب دو فاکتور مهم در دستگاه های واترجت می باشند. هر چه فشار آب بیشتر باشد دستگاه واترجت توانایی بیشتری در کندن آلاینده های عمیق داشته و هر چه سرعت یا دبی آب خروجی بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش می یابد.

مزایای استفاده از دستگاه واترجت در نظافت

قدرت شستشو و نظافت با دستگاه های واترجت صنعتی بسیار بالاتر از شیوه های سنتی نظافت می باشد. صرفه جویی در مصرف آب از دیگر مزایای دستگاه های شوینده فشار قوی می باشد که باعث سازگاری این دستگاه ها با محیط زیست می گردد. برسی های انجام شده نشان می دهد که حجم آب خروجی از یک شلنگ آب در بازه زمانی یک ساعت و فشار 4 تا 5 بار چیزی در حدود 3000 لیتر می باشد در حالی که آب خروجی از دستگاه واترجتی با فشار 100 بار در حدود 400 لیتر در ساعت می باشد. همانطور که گفته شد، افزایش در دبی آب باعث افزایش سرعت نظافت می شود. در نتیجه با کاهش در زمان لازم برای نظافت و کاهش در تعداد نیروی خدماتی، کاهش در هزینه ها و افزایش بازده اقتصادی را در پی دارد.

درخواست اطلاعات :