meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت انبار کالا با جاروبرقی صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DM40

یکی از عوامل مؤثر بر حفظ کیفیت مواد اولیه و محصولاتی که در انبارها نگه داری می شوند، نظافت محیط می باشد. در انبارها و سوله هایی که انواع کالاها و مواد را در خود نگه می دارند، آلودگی های متداولی مانند گرد و خاک وجود دارد و یا به علت جا به جایی محصولات مواد از بسته بندی ها نشت پیدا می کنند که می تواند سبب آلودگی محیط شود. بنابراین استفاده از ابزارهای نظافتی مناسب آلاینده ها را از محیط حذف نموده و در صورتی که کالاها نسبت به آلودگی حساسیت داشته باشند، در امان خواهند ماند. دستگاه های جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی از کارآمدترین تجهیزاتی هستند که برای نظافت انبارها مورد استفاده قرار می گیرند.

کارایی جاروبرقی صنعتی در نظافت انبار و سوله

دستگاه های جارو برقی صنعتی ابعادی مناسب دارند که در فضاهای محدود انبارها به راحتی استفاده می شوند. از طرف دیگر شاسی فولادی مکنده بر روی چهار چرخ مستحکم قرار گرفته و این چرخ ها سبب حرکت آسان و افزایش قدرت مانور دستگاه می گردند. به این ترتیب جاروبرقی از میان راهروها، قفسه ها و بسته بندی ها عبور کرده و کاربر قادر خواهد بود همه نقاط دارای آلودگی را تمیز گرداند. برای نظافت یک انبار بسته به شدت آلودگی و هم چنین تعداد دفعات استفاده جاروهای صنعتی و یا نیمه صنعتی به کار گرفته می شود که هر یک دارای مزیت های منحصر به فرد می باشند.

جارو برقی صنعتی و دلایل استفاده از آن

دستگاه های جاروبرقی یا مکنده صنعتی به دلیل دارا بودن قدرت بالا در مکش انواع مواد مجهز به سیستم فیلتراسیونی هستند که مانع از بازگشت مواد جمع آوری شده به محیط اطراف می گردد. به این ترتیب با استفاده از جاروبرقی صنعتی و یا نیمه صنعتی نظافت با کیفیت هرچه تمام تر و با سرعت بالا انجام می پذیرد و تمیزی و بهداشت انبار و سوله فراهم می شود.

 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :