meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی قطعات صنعتی با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180
استفاده از روغن به منظور روانکاری  بهبود عملکرد قطعات و تجهیزات صنعتی در صنایع متداول ممی باشد. نشست گرد و غبار بر روی سطوح روغنی قطعات و خشک و سفت شدن حجم اضافی از روغن با گذشت زمان علاوه بر اینکه مانع از عملکرد صحیح قطعات صنعتی می شود، کاهش عمر مفید این قطعات را نیز در پی دارد. از این رو شستشو و نظافت قطعات و تجهیزات صنعتی با ارتقا عملکرد دستگاه ها ضامن ارتقا کیفیت محصولات تولیدی می باشد. دستگاه های واترجت صنعتی آب گرم با استفاده از فشار و دمای بالای آب، گزینه مناسبی برای نظافت مستمر و سریع قطعات و تجهیزات صنعتی می باشند.

انواع دستگاه های واترجت بر حسب دمای آب خروجی

واترجت های صنعتی یا شوینده های فشار قوی بر حسب دمای آب خروجی از نازل های دستگاه به دو دسته واترجت های آب گرم و واترجت های آب سرد تقسیم می شوند. دستگاه های شوینده فشار قوی به منظور افزایش دمای آب مجهز به سیستم گرمکن می باشد. از آنجایی که ورود آب داغ به داخل پمپ دستگاه موجب آسیب پمپ و کاهش عمر مفید دستگاه می شود، سیستم گرمکن همواره بعد از پمپ قرار می گیرد. 


انواع سیستم گرمکن در دستگاه واترجت آب گرم

سیستم های گرمکن به کار رفته در واترجت های آب گرم یا از نوع الکتریکی هستند یا از نوع دیزلی. در مدل های دیزلی آب پر فشار خارج شده از پمپ وارد یک کویل استوانه شده و به واسطه مشعل عمودی تعبیه شده در وسط کویل گرم می شود. این گرمکن ها قابلیت افزایش دمای آب تا حدود 150 درجه سانتیگراد را دارا می باشند. در مدل های الکتریکی، وظیفه گرم نمودن اب بر عهده المنت ها می باشد، این مدل از گرمکن ها توانایی افزایش دما تا حدود 80 درجه سانتیگراد را دارا می باشند. گرمکن های الکتریکی بیشتر برای استفاده در محیط های حساس به آلودگی یا محیط هایی که رعایت نکات ایمنی ضروری می باشد بکار می روند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :