meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سطوح با بخار شوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : بخارشوی صنعتی کد محصول مربوط : FORCETWO
نظافت و ضد عفونی سطوحی اماکنی چون هتل ها و مهمان سرا ها به منظور ارتقا سطوح بهداشتی و تامین سلامت افراد ساکن در مجموعه امری ضروری و بدهی می باشد، اما وسعت بالا و تردد بالای افراد در چنین محیط هایی مانع از بکار گیری شیوه های سنتی در نظافت چنین اماکنی می باشد. جایگزینی شیوه های نوین و بهره گیری از ماشین آلات صنعتی نظافت چون، دستگاه های بخار شوی علاوه بر افزایش سرعت در نظافت و ارتقا کیفیت نظافتی محیط قابلیت شستشو و نظافت انواع سطوح سخت عمودی و افقی مانند سطوح کف، دیوار ها و شیشه ها را دارا می باشند. 

عملکرد دستگاه های بخار شوی صنعتی

دستگاه های بخار شوی با افزایش دمای آب داغ داخل مخزن دستگاه، آن را تبدیل به بخار نموده و به واسطه پاشش بخار آب بر روی سطوح انواع آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند، در نهایت آب کثیف ناشی از شستشوی آلاینده ها توسط موتور مکنده دستگاه به داخل مخزن آب کثیف هدایت می شود.

ویزگی های دستگاه بخار شوی صنعتی

دستگاه های بخار شوی مجهز به مخزن آب تمیز، آب کثیف و مواد شوینده بوده و همواره از آب تمیز برای شستشو استفاده می نمایند. به منظور افزایش کیفیت نظافتی و ضد عفونی با دستگاه های بخار شوی می توان از مواد شوینده نیز در این دستگاه ها استفاده نمود. بخار شوی های صنعتی مجهز به سیستم دوزینگ در داخل مخزن مواد شوینده بوده و با به کار گیری حجم مناسب و متناسب با حجم آب دستگاه، علاوه بر ارتقا کیفیت نظافتی باعث صرفه جویی و کاهش در مصرف مواد شوینده نیز می گردند. دمای بخار تولید شده توسط این دستگاه ها در حدود 170 درجه سانتیگراد بوده و علاوه بر نظافت سطوح، آنها را ضد عفونی نیز می نمایند. مخزن این دستگاه ها به منظور جلوگیری از زنگ زدگی از جنس فولاد ضد زنگ می باشد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :