meta name="video_type" content="video/mp4" />

استفاده از اسکرابر دستی جهت شستشوی کف رستوران

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA43B20
سطح زمین در رستوران ها، کافی شاپ ها و همچنین تالارهای پذیرایی بعلت مراجعه افراد و مصرف مواد غذایی به طور روزانه آلوده می شوند. بعلاوه آلودگی های دیگر نیز می تواند سطح زمین را در این اماکن از وضعیت اولیه خارج کند. در نتیجه امر نظافت و شستشوی مستمر و البته با کیفیت، برای اماکن سرو مواد غذایی ضروری می باشد. هرچه این عملیات بهتر صورت پذیرد، در ایجاد محیط زیبا و جلب مشتری موثر تر است. معمولا بکارگیری روش های دستی در شستشوی سطوح بعلت گسترش آب آلوده و کندی عملکرد، نتیجه لازم را به دست نمی دهد. به همین خاطر دستگاه های اسکرابر که توانسته اند با کیفیت عالی سطوح را شست و شو دهند، جایگزین روش دستی شده اند. این کفشوها با استفاده از آب و انجام برس زنی، آلودگی ها را از کف جدا نموده و بوسیله تی و سیستم مکش، زمین را تمیز و خشک می نمایند. اسکرابر ها با توجه به نحوه هدایت در دو دسته کفشوی دستی و سرنشین دار تولید شده اند.

کاربرد های اسکرابر دستی

به منظور استفاده از اسکرابر دستی، کاربر در پشت آن قرار گرفته و مسیر حرکت دستگاه را مشخص می نماید. این زمین شوی، نیروهای خدماتی را کاهش داده و بیشتر برای محیط های با وسعت کم مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در محیط هایی که راهرو های باریک و موانع محیطی وجود دارد، نمونه های کوچک این کف شوی می تواند جهت شست و شوی سطح بکار رود. استفاده از این زمین شوی دستی آسان بوده و صدای کم آن سبب استفاده از آن در محیط هایی حساس به صدا شده است.

اسکرابر مناسب برای شستشوی رستوران

امر شستشو و رعایت مسائل بهداشتی در رستوران ها امر مهمی بوده و به همین دلیل از اسکرابر ها جهت شست و شوی با کیفیت این سطوح بهره برده می شود. در بین مدل های این کف شوی، از کف شو های دستی با ابعاد کوچک در رستوران ها استفاده می گردد. این دستگاه با توجه به قدرت مانور بالایش به خوبی بین میز ها حرکت نموده و سطح را تمیز می نماید. تردد افراد در حین استفاده از این کفشوی نیز خلالی در انجام عملکرد نظافت ایجاد نکرده و همچنین بدلیل خشک شدن زمین توسط دستگاه، سطح لغزنده نبوده و ردپای افراد به جای نمی ماند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :