meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 1152TST برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

کاربرد واترجت در شستشوی سطح زمین

ورودی خانه ها، حیاط ها، سنگفرش ها و محیط های تجاری و صنعتی بطور روزانه در معرض آلودگی های محیطی متعدد می باشند. نظافت و شستشوی با کیفیت و مستمر این محیط ها همواره دغدغه افراد و نیروهای خدماتی بوده است. دستگاه واترجت که یک شوینده فشار قوی به حساب می آید، با پاشش پر فشار آب بر روی سطوح، عملکرد نظافت را بهبود بخشیده و موجب صرفه جویی در بکارگیری نیروی خدماتی، زمان و هزینه می شود. 

بخش های تشکیل دهنده واترجت

شوینده فشار قوی، دارای سه بخش اصلی پمپ، موتور و شلنگ فشار قوی می باشد. پمپ آب توسط یک موتور تغذیه می شود که ممکن است بنزینی یا الکتریکی باشد. در دستگاه واتر جت، ابتدا جریان آب توسط یک شیر وارد پمپ می شود. پمپ آب را تحت فشار قرار داده و و سپس آب فشار قوی از طریق نازل به بیرون پاشیده می شود. با پاشش آب پر فشار، جرم ها و آلودگی های به خوبی از بین می روند. لنس، تفنگی و نازل نیز از دیگر تجهیزات واترجت هستند که بر کیفیت شستشو تاثیرگذارند. در مدل های مختلف واترجت، با توجه به میزان آلودگی و محل شستشو این تجهیزات در شکل های مختلفی هستند.

پمپ واترجت

پمپ دستگاه واترجت، آب را از ورودی دریافت و با افزایش فشار آن را به خروجی می رساند. با توجه به محدوده فشار کاری دستگاه های واترجت، در آن ها از پمپ های جابجایی مثبت رفت و برگشتی استفاده می شود. قسمت متحرک پمپ، پلانجر می باشد که به شکل یک استوانه ضخیم بوده و نسبت به پیستون استحکام بیشتری دارد. پلانجر هایی از جنس استیل علاوه بر مقاومت بالا، دارای هدایت گرمایی مناسبی هستند. به منظور کارکرد مداوم واترجت نیز سرامیک فشرده شده در بالای پلانجر قرار گرفته که از سایش قسمت های دستگاه جلوگیری کرده و طول عمر آن را افزایش می دهد.

درخواست اطلاعات :