meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : K1152TST برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

واترجت صنعتی و نظافت کف پوش ها

کف پوش های محوطه بیرونی ساختمان ها به واسطه مجاورت با فضای بیرون، نزولات جوی و تردد بالای افراد بر روی این سطوح بسیار آلوده و کثیف می باشند. آلودگی های نشست کرده بر روی این سطوح نه تنها جلوه های بصری محیط را به میزا قابل ملاحظه ای کاهش می دهد بلکه با ایجاد خودرگی بر روی سطوح کف پوش ها می تواند خسارات پر هزینه تعمیر یا تعویض کف پوش ها را بر دوش صاحبان و مدیران مجموعه ها تحمیل می نمایند. مسلما استفاده از شیوه های سنتی نظافت توان لازم و کافی در حذف آلاینده ها را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف نمایند. استفاده از تجهیزات مکانیزه ای چون دستگاه های واترجت صنعتی که با هدف شستشو و حذف آلاینده ها از روی انواع سطوح افقی و عمودی طراحی و تولید شده اند، نقش مهم و موثری در ارتقا کیفیت نظافت داشته و به راحتی می توانند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازند.

اساس عملکرد دستگاه واترجت صنعتی

واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی دستگاهی کاربردی در نظافت می باشد که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را شستشو داده و از روی سطوح حذف می نمایند. این دستگاه ها به منظور افزایش فشار آب خروجی از دستگاه مجهز به پمپ فشار قوی می باشند. دو فاکتور مهم در دستگاه های واترجت صنعتی عبارتند از فشار پاشش و سرعت پاشش. هر چه فشار آب خروجی از دستگاه بیشتر باشد، توان دستگاه در نظافت لایه های عمیق آلودگی بیشتر بوده و هر چه سرعت پاشش بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت بیشتر می شود.

مزایای استفاده از دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه های واترجت صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت، حجم کمتری از آب را مصرف نموده و از این رو سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. سرعت عمل بالای این دستگاه ها زمان لازم برای نظافت را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش داده و از این رو با کاهش در زمان و هم چنین تعداد نیروی خدماتی موجب کاهش چشم گیر در هزینه ها می گردد. فشار قابل تنظیم در دستگاه های واترجت، امکان انتخاب فشار کاری مناسب با نوع عملیات را برای کاربر فراهم می نماید.

درخواست اطلاعات :