meta name="video_type" content="video/mp4" />

مراحل شستشوی خودرو بوسیله دستگاه کارواش تمام اتوماتیک

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : TC

با افزایش استفاده از خودرو، مسائل مربوط به آن نیز اهمیت ویژه ای خواهد یافت. مسائلی که نگه داری خودرو خواهد داشت، شامل طیف وسیعی می شود که یکی از آنها شستشو و نظافت خودرو می باشد. شستشو خودرو می تواند از دو طریق سنتی و صنعتی انجام گیرد. در ادامه ویژگی های هر یک را بررسی خواهیم کرد. شستشو به شیوه سنتی و دستی، مستلزم صرف وقت و انرژی بسیار زیاد است و علی رغم این ها، پس از شستشوی کامل به روش دستی، همچنان آثار آلودگی مشخص خواهد بود و به نتیجه مورد انتظار نخواهیم رسید. حال با این مشکلات اگر آلودگی های روی بدنه خودرو از نوع ماندگار باشد، مانند گل های خشکیده، سیمان و... ، بهره گیری از روش دستی میسر نخواهد بود. روش دیگری برای شستشوی خودرو وجود دارد که معایب شیوه سنتی با استفاده از آن از بین خواهند رفت. شستشوی خودرو با استفاده از کارواش اتوماتیک که یک روش صنعتی شستشوی خودرو می باشد، با بهینه کردن عملکرد شستشو از طریق کاهش زمان، آب و مواد شوینده مصرفی و انرژی لازم برای فرآیند شستشو و ارائه نتیجه مطلوب، بسیار کاربردی و مقرون به صرفه خواهد بود. کارواش اتوماتیک دو نوع دارد که نوع اول آن ریلی می باشد که قابلیت شستشو تعداد کمتری ماشین دارد و نوع دوم که بزرگ تر از مدل قبلفی است، نوع تونلی می باشد که قابلیت شستشوی تعداد بیشتری خودرو در روز را داراست.

کارواش اتوماتیک تونلی، مناسب برای شستشوی تعداد زیاد خودرو در زمان کم

برای شستشوی خودرو در مکانی که فضای کافی برای قرار گیری دستگاه کارواش اتوماتیک تونلی را دارد و همچنین تعداد زیادی مراجعه کننده در روز خواهد داشت، دستگاه شستشوی اتوماتیک تونلی بسیار مناسب است. عملکرد دستگاه به این صورت است که خودرو روی نوار نقاله قرار گرفته، و حرکت می کند. ماژول ها روی دستگاه ثابت هستند و به ترتیب زیر شستشو خواهند داد:

در ابتدا عملیات پیش شستشو به منظور زدودن اجرام و آلودگی های ماندگار از بدنه انجام می شود. سپس پاشش فوم انجام شده و بعد از شستشو توسط برس ها، آب کشی نهایی انجام می شود. مرحله ی بعدی پاشش واکس به منظور جلابخشی و کمک به تجمیع قطرات آب و آخرین مرحله پاشش هوا به منظور خشک شدن کامل خودرو است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :