meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

چگونگی شستشوی اپوکسی کف کارخانه

در کارخانجات و سوله های کارگاهی با توجه به آلودگی های تولید شده و وسعت سطح کارگاهی، عملیات شستشو و نظافت با استفاده از نیروی انسانی و روش های سنتی نظافت، ممکن نبوده لذا استفاده از اسکرابر های خودرویی جهت انجام این امر مهم الزامی و ضروری می باشد. دستگاه ARA80BM100 با توجه به پهنای شستشوی زیاد و ظرفیت بالای مخازن، ابعاد و وزن ایده آلی که دارد باعث سهولت در این امر و سهولت در جابجایی دستگاه شده است.

مشخصات دستگاه اسکرابر ARA80BM100

این دستگاه به دلیل ویژگی های خاص و ابعاد مناسبی که دارد یکی از بهترین دستگاه های زمین شوی خودرویی می باشد که این مدل از اسکرابر سرنشین دار بویژه در کارخانجات و محیط های صنعتی قابل استفاده می باشد.

 این دستگاه کفشوی با توجه به سرعت بالایی که دارد می تواند در زمان کوتاهی مساحت زیادی را شستشو نماید و صرفه جویی در زمان یکی از مهمترین مزایای استفاده از اسکرابر هاست.بیشینه سرعت حرکت این دستگاه، 7 کیلومتر در ساعت می باشد.

سرعت پایین چرخش برس ها در این اسکرابر باعث شده تا کیفیت شستشوی سطح، بالاتر رود. همچنین موهای منظم قرار گرفته در برس های این دستگاه همراه با پخش یکنواخت آب در سطح زمین، آلودگی ها را به نحوی موثر شستشو می دهد.

وجود 4 عدد باتری 24 ولتی با ظرفیت بالا موجب گردیده تا پس از هر بار شارژ کامل، به مدت 4 ساعت از دستگاه استفاده نمود و نوع باتری های بکار رفته در این اسکرابر از نوع ژلی بوده و در مقایسه با باتری های آب - اسیدی طول عمر بیشتری دارند.

موتور جلو برنده استفاده شده در این اسکرابر نیز موجب سهولت در امر جابجایی دستگاه شده و این موتور حرکتی قدرتمند باعث سهولت در عبور از سطوح شیب دار گردیده است.

وجود تی های لاستیکی با کیفیت و همچین سیستم مکنده قوی تعبیه شده در این دستگاه نیز، باعث شده تا سطح پس از شستشو کاملا خشک گردد.

درخواست اطلاعات :