meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی محیط داخلی و محوطه بیرونی انبار با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA100BM150

نظافت و شستشوی کف انبارها و سوله های صنعتی به منظور حفظ بهداشت محیط و کیفیت محصولات و هم چنین مراقبت از ایمنی و سلامتی کارکنان، دارای اهمیت و ضرورت می باشد. در اغلب صنایع و کارخانه ها، انبارها و سوله هایی که جهت نگه داری کالاها ساخته می شوند، دارای وسعت بالایی هستند و از همین رو برای نظافت و شستشوی آن لازم است ابزارهای مناسبی مورد استفاده قرار گیرد که این تجهیزات شامل دستگاه های مکانیزه نظافتی نظیر اسکرابر هستند؛ در چنین فضاهایی به دلیل بالا بودن حجم کارها و متراژ بالای محیط استفاده از شیوه های دستی امکان پذیر نخواهد بود.

شستشوی کف انبار با اسکرابر سرنشین دار ظرفیت بالا

دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی در مدل ها و ابعاد مختلفی طراحی و ساخته شده است که مدل های بزرگ و خودرویی آن جهت شستشوی سطوح در محیط های وسیع و محیط هایی که زمان انجام نظافت در آن ها اهمیت زیادی دارد، بسیار مناسب می باشد. بنابراین دستگاه زمین شوی صنعتی برای نظافت انبار و سوله کاملاً ایده آل بوده و با سرعت عمل بالا سطوح را با کیفیتی فراتر از حد انتظار پاکیزه می گرداند.

ویژگی های کفشوی صنعتی خودرویی

کف شور صنعتی سرنشین دار به دلیل داشتن مخازن آب با گنجایش بالا و پهنای نظافتی بزرگ سطح زمین را در مدت زمانی کوتاه شستشو می دهد زیرا تعداد دفعاتی که باید مخازن آب تمیز و کثیف به ترتیب پر و خالی شوند، کاهش یافته و در نتیجه فرآیند نظافت و شستشو با سرعت عمل بالاتری انجام می پذیرد. این رده از دستگاه های مکانیزه نظافتی ساختاری صد در صد صنعتی دارند که با شرایط محیطی مراکز صنعتی سازگاری هستند، یعنی علاوه بر این که سطوح سخت و خشن را شستشو می دهند، به دلیل مجهز بودن به استوانه های ضربه گیر، در صورت برخورد احتمالی با موانع از شدت ضربه وارد شده به اسکرابر کاسته شده و در نهایت میزان استهلاک آن کاهش می یابد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :