meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی خودرو با استفاده از کارواش تمام اتوماتیک

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : M'START
شستشوی دستی خودرو ها بسیار زمان بر بوده و فاقد کیفیت مناسب می باشد، از این رو به منظور ارتقا کیفیت شستشو و صرفه جویی در زمان، استفاده از کارواش های تمام اتوماتیک راه حل مناسبی می باشد. کارواش های تمام اتوماتیک در دو مدل کارواش دروازه ایی و کارواش تونلی تولید می شود.

کارواش دروازه ایی تمام اتوماتیک

دستگاه های کارواش اتوماتیک دروازه ایی مجهز به دو برس عمودی برای نظافت و شستشوی سطوح جانبی و یک برس افقی برای شستشوی سطوح جلو، عقب و سقف خودرو می باشند. این دستگاه های کارواش به منظور ارتقا کیفیت نظافتی مجهز به برس های رینگ شوی و سیستم زاویه گیری برس های عمودی می باشد. بدنه دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک از جنس فولاد با روکش گالوانیزه گرم می باشد که باعث ایمن سازی و افزایش مقاومت بدنه در شرایط کاری مرطوب می شود. این دستگاه ها مجهز به انواع سیستم های ایمنی مانند فوتوسل های کنترل فاصله خشک کن فوقانی و بدنه خودرو می باشند که مانع از وارد آمدن آسیب به خودرو می شوند.

تفاوت های کارواش دروازه ایی و کارواش تونلی

کارواش های دروازه ایی در مقایسه با کارواش های تونلی به فضای کمتری برای نصب تجهیزات نیاز دارند. در این مدل از دستگاه های کارواش اتوماتیک خودرو در حالت ایستا و ساکن قرار داشته و قطعات و تجهیزات کارواش دروازه ایی بر روی ریل ها متحرک بوده و با حرکت رو به جلو و عقب تجهیزات عملیات شستشو و نظافت را انجام می دهند. 

کاهش در مصرف آب با دستگاه های کارواش اتوماتیک

شستشوی خودرو ها با دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک نسبت به شیوه های دستی حجم آب کمتری مصرف نموده و تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه مصرف آب و هزینه های مربوطه دارند. تجهیز دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک به سیستم های بازیافت و تصفیه آب، باعث کاهش  بیشتر در مصرف آب می شود. معمولا از آب بازیافتی برای شستشوی اولیه و شستشو با مواد شوینده کارواش استفاده می شود و در نهایت برای افزایش کیفیت شستشو، آخرین مرحله شستشو و آبکشی با آب تصفیه شده انجام می گیرد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :