meta name="video_type" content="video/mp4" />

رنگ بری و نظافت با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle صنعت : سایر گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : QUADRO800TST
معمولا تجهیزات و لوله های به کار رفته در انواع صنایع از نوع فلزی می باشند. اگرچه طول عمر و مقاومت بالای فلزات موجب افزایش کاربرد آنها گردیده است، اما عدم نگهداری مناسب می تواند خسارات پر هزینه ایی را در پی داشته باشد. از آنجایی که سطح بیرونی فلزات به کا رفته در ساختار لوله ها و تجهیزات در تماس مستقیم با آب، نور خورشید و هوای پیرامون مستعد خوردگی می باشد، از پوشش رنگ برای افزایش عمر مفید آنها استفاده می شود. اگرچه لایه رنگ پوشیده شده بر روی سطوح عمر بالایی دارد اما با گذشت زمان این لایه ها نیز به منظور افزایش توان حفاظتی نیاز به رسیدگی دارند. به منظور استفاده از لایه جدید رنگ بر روی سطوح، از بین بردن و حذف لایه قدیمی رنگ اقدامی مهم و کلیدی در افزایش عمر مفید و خاصیت پوشانند گی لایه رنگ جدید می باشد. مسلم ایست که حذف لایه های رنگ قدیمی با استفاده از شیوه های سنتی نظافت امری دشوار و زمن بر می باشد در حالیکه استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری دستگاه های مکانیزه ایی چون، دستگاه های واترجت صنعتی، بهترین گزینه برای لایه برداری و رنگ بری از روی سطوح می باشد.

ویژگی های دستگاه واترجت یا کارواش دستی

دستگاه های واترجت به واسطه نوع فعالیتشان در ارتباط مستقیم با آب می باشند، از این رو از قطعات ضد خوردگی در ساختار آنها استفاده شده است. این دستگاه ها به منظور انتخاب فشار کاری مناسب با نوع آلاینده ها و جنس سطوح، مجهز به پیچ تنظیم فشار می باشند. از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می توان به سیستم قطع کن خودکار اشاره نمود، این سیستم با توقف کامل عملکرد پمپ در صورت رها شدن ماشه تفنگی، مانع از استهلاک و فشار پمپ شده و در نهایت موجب افزایش عمر مفید دستگاه می گردد. 

مزایای استفاده از واترجت صنعتی

این دستگاه ه در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت سرعت و کیفیت بالاتری داشته و از این رو با صرفه جویی در زمان لازم برای نظافت، موجب کاهش هزینه ها می شوند. کاهش در تعداد نیروی خدماتی و کاهش در میزان مصرف آب از دیگر مزایای این دستگاه است که موجب سازگاری بالای این دستگاه ها با محیط زیست می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :