meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

نظافت سالن صنایع با اسکرابر

نظافت سطوح کف به منظور ارتقا سطوح بهداشتی و حفاظت از کف پوش ها امری ضروری می باشد. اما استفاده از شیوه های سنتی در نظافت اماکن وسیع و مساحت های بالا به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز داشته و هزینه های هنگفتی را بر صنایع تحمیل می نماید ضمن اینکه استفاده از شیوه های سنتی سرعت و کیفیت لازم را نداشته و بسیار زمان بر می باشد. استفاده از شیوه های نوین و بکار گیری دستگاه های اسکرابر علاوه بر اینکه با سرعت و کیفیت بالایی عملیات نظافت را انجام می دهد با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها و سود آوری صنایع خواهد داشت. 

دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی

دستگاه های اسکرابر یا کف شوی های صنعتی عملیات شستشو و خشک نمودن را همزمان انجام می دهند. این دستگاه ها مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب آلوده ناشی از شستشو بوده و همواره از پاشش اب تمیز برای نظافت و شستشوی سطوح استفاده می نمایند. این دستگاه ها به واسطه چرخش پر سرعت برس دیسکی دستگاه، تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت نموده و در نهایت با مکش کامل آب آلوده سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. 

مزایای استفاده از اسکرابر سرنشین دار در نظافت 

اسکرابر های سرنشین دار مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با نشستن بر روی صندلی دستگاه را هدایت می نماید از این رو کمتر خسته شده و توانایی بیشتری برای نظافت داشته و باعث افزایش راندمان کاری می گردد.  پهنای شستشو و ظرفیت مخازن اسکرابر های سرنشین دار بیشتر از نمونه های دستی بوده و در طول نظافت نیاز کمتری به تخلیه و تعویض آب مخازن داشته و از این رو نسبت به اسکرابر های دستی سرعت بالاتری در نظافت دارند. مصرف آب این دستگاه ها بسیار پایین تر از شیوه های سنتی بوده و دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند


درخواست اطلاعات :