meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : QUADRO599TST برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

استفاده از مواد شوینده در واترجت

دستگاه های واترجت یا شوینده های فشار قوی توانایی نظافت انواع سطوح عمودی و افقی را دارا بوده و با استفاده از پاشش آب پر فشار انواع آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند. به کار گیری نازل های گوناگون با تنظیم نوع پاشش آب پر فشار بر روی سطوح موجبات نظافت هر چه بیشتر و سریع تر سطوح را فراهم می آورند. 


استفاده از مواد شوینده در دستگاه های واترجت

دستگاه های واترجت به منظور افزایش کیفیت نظافتی دستگاه و یا ضد عفونی سطوح می توانند از مواد شوینده در کنار آب استفاده نمایند. در این حالت شلنگ مخصوص مواد شوینده در داخل مایع مخصوص قرار گرفته و به واسطه پاشش آب و ایجاد خلا در انتهای شلنگ مواد شوینده، مایع به داخل شلنگ مکش شده و همراه با آب بر روی سطوح هدف پاشیده می شود. مکش مواد شوینده و ترکیب آن با آب می تواند قبل از پمپ یا بعد از پمپ اتفاق بی افتد. 

پاشش پر فشر مواد شوینده

در این حالت مواد شوینده همراه با آب وارد پمپ دستگاه شده و پس از اعمال فشار توسط پمپ به صورت پر فشار به بیرون پاشش می گردد. اگر چه در این حالت از پاشش پر فشار مواد شوینده بر روی سطوح استفاده می شود اما از آنجایی که مواد شوینده وارد پمپ دستگاه می شوند، به منظور حفاظت از خوردگی پمپ و اجزای داخلی دستگاه واترجت، نمی توان از هر ماده شوینده ایی استفاده نمود.  

پاشش کم فشار مواد شوینده 

در این حالت مواد شوینده بعد از اعمال فشار بر روی آب با آن مخلوط شده و بر روی سطوح پاشش می شوند. از آنجایی که در این مدل ها مواد شوینده به داخل پمپ دستگاه وارد نمی شوند از طیف گسترده تری از مواد شوینده می توان استفاده نمود. البته دراین مدل ها مکش مواد شوینده بعد از پمپ موجب کاهش فشار پاشش آب و مواد شوینده بر روی سطوح هدف می شود.

درخواست اطلاعات :