meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

اسکرابر خودرویی و کاربرد آن در شستشوی کف پاساژ

پاساژ ها و مراکز خرید از جمله محیط های پر تردد به حساب می آیند که به تمیزی و جلوه زیبای محیط خود اهمیت زیادی می دهند. اما این تمیزی می تواند تحت تاثیر آلودگی های مختلف از بین برود. در نتیجه افراد رغبت چندانی به مراجعه به این محیط های آلوده نداشته و کسب و کار آن ها از رونق می افتد. بنابراین استفاده از یک ابزار نظافتی با کیفیت در این مراکز امری ضروری می باشد. اسکرابر صنعتی یکی از بهترین دستگاه ها در این زمینه به حساب می آید که به خوبی قادر به شستشوی کف زمین است. اسکرابر ها موجب سهولت در امر نظافت و شستشوی سطوح شده و هزینه های نظافت و بکارگیری نیروی خدماتی را به حداقل رسانده اند.

نحوه عملکرد اسکرابر

اسکرابر ها در دو دسته کلی دستی و خودرویی تولید می شوند که تفاوت عمده آن ها در نحوه هدایت دستگاه می باشد. کفشوی ها ابتدا آّب را بر روی سطح زمین پاشیده و به کمک برس های آن، آلودگی ای بر جای نمی گذارند. تی مکش دستگاه که در انتهای آن قرار گرفته نیز با عبور اسکرابر از هر بخش، به سرعت آب آلوده را جمع آوری می نماید. این آلودگی ها بوسیله موتور مکش، به داخل مخزن آب کثیف فرستاده می شود. در نتیجه علاوه بر عدم انتشار آب آلوده، سطح زمین به خوبی خشک می گردد.

کفشوی خودرویی چه مزایایی دارد؟

کفشوی خودرویی از جمله دستگاه های شستشوی کف زمین در محیط های داخلی و بیرونی تجاری، صنعتی و مذهبی می باشد. کاربر برای کنترل و هدایت این دستگاه، کار دشواری نداشته و تنها با در دست گرفتن فرمان آن و استفاده از کلید های کنترلی، محیط را نظافت می نماید. اسکرابر سرنشین دار، سرعت نظافت را نسبت به روش های دستی چندین برابر نموده و خستگی چندانی به کاربر تحمیل نمی کند. پهنای نظافت بزرگ و کارایی بالا از ویژگی های مهم این دستگاه ها می باشد. کاهش مصرف مواد شوینده، کاهش هزینه های نظافت و خشک کردن سطح زمین بلافاصله بعد از انجام عملیات، از دیگر مزایای کفشوی خودرویی به حساب می آید.

درخواست اطلاعات :