meta name="video_type" content="video/mp4" />

اسکرابر سرنشین دار در مجتمع های طبقاتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100
نظافت مجتمع های تجاری چند طبقه به دلیل گستردگی محیط امری زمان بر و پر هزینه است. در این مکان ها نظافت دستی با تی و سطل هم هدر دادن انرژی نیروی خدماتی و هم مصرف زیاد آب و مواد شوینده را به همراه دارد. استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی تاثیر چشمگیری در سرعت، هزینه و انرژی صرف شده برای نظافت سطوح کف طبقات مجتمع های تجاری دارد. اسکرابر، از جمله تجهیزات نظافت صنعتی است که فرایند شستشوی سطوح را با مصرف میزان آب و مواد شوینده مناسب در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیت بسیار بالا انجام میدهد.

مزایای استفاده از اسکرابر صنعتی سرنشین دار

اسکرابر با شستشو و خشک کردن سطح زمین به صورت همزمان به میزان زیادی در سرعت یافتن فرایند نظافت تاثیر گذار است. در این دستگاه کاربر تنها با هدایت دستگاه عمل شستشو را انجام میدهد و نیازی نیست که پس از شستن سطح بار دیگر به خشک کردن آن بپردازد. استفاده از حداقل میزان آب و مواد شوینده جهت شستشو از دیگر مزایای شاخص این دستگاه میباشد، که باعث پایین آمدن هزینه های نظافتی و سازگاری این دستگاه با محیط زیست میشود. تامین انرژی در این دستگاه از طریق اتصال مستقیم به برق شهری و یا باتری تامین میشود. اسکرابر باتری دار محدودیتی در نیاز به اتصال برق در هنگام کار ندارد و بکارگیری آن در محیط هایی که به پریز برق دسترسی نداشته باشید راحت است. ابعاد مناسب دستگاه، توانمندی حرکت و قدرت مانور دستگاه را در محیط هایی با عرض کم را فراهم میکند. 

ارتقای بهداشت با اسکرابر

بهداشت محیط های تجاری به طور مستقیم با سلامتی و ایمنی افراد و مراجعین در ارتباط است. از همین رو نباید نسبت به رعایت نظافت آن بی توجهی داشته باشیم. دستگاه کف شوی صنعتی برای دستیابی به نظافت محیطی با کیفیت طراحی شده و استفاده از آن محدودتی به فضای خاص ندارد. در همه زمینه های تجاری، درمانی، صنعتی و آموزشی قابل استفاده است. در شرایطی که حفظ بهداشت محیط و ضدعفونی کردن سطوح بیشتر از هر زمانی اهمیت و ضرورت پیدا میکند، کاربرد دستگاه اسکرابر صنعتی بیشتر و برجسته تر خواهد بود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :