meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سریع سطوح کف با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

شستشو و نظافت سطوح کف به عنوان بخشی از عملیات نظافت محیط از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد. نشست و نفوذ ذرات ریز گرد و غبار و آلاینده ها در داخل خلل و فرج کف پوش ها علاوه بر اینکه موجب کدر شدن و از بین رفتن جلای آنها می گردد می تواند به عنوان منشائی برای رشد و تکثیر باکتری ها و قارچ ها نیز باشد. انتشار بوی م=نامطبوع به واسطه حضور مواد آلاینده و قارچ ها تاثیر بسزایی در کاهش تمابل افراد برای حضور در محیط داشته باشد. از این رو نظافت موثر و با کیفیت و در حین حال سریع و مقرون به صرفه از اهمیت ویژه ایی برای افزایش سود آوری برخوردار می باشد. استفاده از تجهیزات مکانیزه نظافتی مانند دستگاه های اسکرابر یا کف شوی صنعتی بهترین گزینه برای تامین نیاز های نظافتی محیط می باشد. 

ویژگی های دستگاه اسکرابر 

اسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه برای نظافت و شستشوی سطوح کف می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی و پاشش آب تمیز تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند. این دستگاه ها علاوه بر شستشو و جدا نمودن آلاینده های چسبیده به سطوح، می توانند آب آلوده ناشی از شستشو را توسط سیستم مکش نصب شده در انتهای دستگاه، مکش نموده و. سطوح کاملا خشک و عاری از آلودگی را تنها با یک عبور دستگاه کف شوی ایجاد نمایند. از آنجایی که این دستگاه ها مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشند، همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو استفاده می نمایند. 

مزایای استفاده از دستگاه اسکرابر 

اسکرابر ها در مقایسه با شیوه های دستی و سنتی، سرعت بالاتری در نظافت داشته و از این رو عملیات نظافت را در زمان کوتاه تری انجام می دهند. پهنای کاری مناسب و ظرفیت بالای مخازن در این دستگاه ها، موجب افزایش کارآیی آنها در نظافت و شستشو ی سطوح کف در اماکن متوسط تا وسیع گردیده است. کاهش در تعداد نیروی خدماتی، استفاده مداوم از آب تمیز و ممانعت از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط و کاهش در حجم آب و مواد شوینده مصرفی از دیگر مزایای این دستگاه ها می باشند. 


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :