meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : QUADRO599TST برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

کاربرد واترجت در شستشوی شیشه و نمای ساختمان

شیشه ورودی ساختمان ها و نمای آن ها در طول شبانه روز تحت تاثیر آلودگی هوا، گرد و خاک و نزولات جوی می باشد. این آلودگی ها در دراز مدت بر روی سطوح انباشته شده و جلوه نا مناسبی به ساختمان ها می دهد. بنابراین شستشوی منظم آن ها، دارای اهمیت می باشد. به دلیل دسترسی دشوار به نمای ساختمان ها، روش های دستی شستشو از دشواری زیادی برخوردارند. واتر جت ها از جمله دستگاه های مناسب جهت شستشوی نمای ساختمان ها می باشند که با پاشش آب پر فشار، آلودگی ها را از بین می برند. این دستگاه ها به سهولت قابل استفاده بوده و دشواری های روش های قدیمی را ندارد.

واتر جت صنعتی

واتر جت صنعتی یک دستگاه نظافتی است که به منظور شستشوی سطح زمین، تجهیزات و دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه آب را از یک منبع ورودی گرفته و با استفاده از یک پمپ به فشار های بالا می رساند. آب خروجی، قدرت از بین برندگی بالایی داشته و سرعت نظافت را بهبود می بخشد. به دلیل فشار بالای آب خروجی، از شلنگ های فشار قوی در ساختار این دستگاه ها استفاده می شود. نوع نازل مورد استفاده نیز نحوه پاشش آب را تعیین می نماید.

نماشویی با واترجت

دستگاه های واترجت در کاربرد های ویژه ای چون تخریب بتن، رنگ بری و شستشوی نما مورد استفاده قرار می گیرند. برای شستشوی نمای ساختمان ها، از واتر جت هایی استفاده می شود که فشار کاری پایینی داشته تا آسیبی به شیشه وارد نشود. رعایت فاصله مناسب با شیشه، جهت رعایت نکات ایمنی، در هنگام نماشویی با واترجت دارای اهمیت است. همچنین برای شستشوی نمای ساختمان های بلند مرتبه، می توان از لنس های تلسکوپی استفاده نمود. با استفاده از این لنس ها کاربر از روی سطح زمین قادر به انجام عملیات می باشد.

درخواست اطلاعات :