meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA55K40 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستن کف زمین در مراکز تجاری با دستگاه اسکرابر

مراکز تجاری از جمله محیط های سر پوشیده پر رفت و آمد شهری به حساب می آیند. این مراکز، برای انجام امور نظافتی خود نیازمند استفاده از یک ابزار کارآمد، موثر و با عملکرد سریع میباشند. نیاز نظافت روزانه و سریع راهروها بدون اینجاد مزاحمت برای مراجعین و مشتریان از مهم ترین نکات در خصوص این مکان ها است. با استفاده از زمین شوی صنعتی دستی شستشوی سطوح و راهرو های پاساژ ها با سرعت بالایی انجام میگیرد. از نکات مثبت در استفاده از این دستگاه نظافت مکانیزه میتوان به شستن و خشک کردن سطح به صورت هم زمان اشاره داشت.

انواع اسکرابر

اسکرابر ها بسته به نوع و شرایط محیط از تنوع مختلفی برخوردار هستند. در طراحی و ساخت آنها نکات مختلف و کارآمد بسیاری لحاظ شده است. این دستگاه نظافتی به دو دسته کلی اسکرابر دستی و سرنشین دار تقسیم میشود. هر کدام از آنها دارای مزایای مختص به خود بوده و در شرایط خاصی کاربرد دارند. اسکرابر های دستی به دلیل ابعاد و اندازه کوچکتر در محیط های متراکم استفاده میشوند. در حالی که از اسکرابر های سرنشین دار معمولا در نظافت محیط هایی با وسعت بالا کارایی و عملکر بسیار بهتر و سریع تر دارند.

اسکرابر دستی

اسکرابر یا زمینشوی دستی، از دستگاه های نظافت صنعتی است که در شستشوی سطوح کف سالن ها، راهرو ها و محوطه های وسیع کاربرد فراوانی دارد. این دستگاه مکانیزه با استفاده از یک برس چرخنده، و پاشش آب و ماده شوینده، آلودگی های عمیق و گرد و غبار را از سطح پاک میکند. در اسکرابر دستی از موتور الکتریکی استفاده شده است. این امر باعث شده تا استفاده از آن برای محیط های سرپوشیده مناسب بوده و دستگاه با محیط زیست سازگاری بیشتری داشته باشد. همچنین مصرف پایین آب و ماده شوینده در کاهش هزینه های نظافت تاثیر به سزایی میگذارد.

درخواست اطلاعات :