meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA66BM60 برند : Columbus گروه : اسکرابر

نظافت مکانیزه مجتمع تجاری با اسکرابر

در مجتمع های بزرگ تجاری سطح زمین از سنگ پوشیده شده است که جلا و درخشندگی منحصر به فردی دارد؛ اما آلودگی از میزان زیبایی ظاهری آن می کاهد. نظافت و شستشوی مداوم و با شیوه درست سطوح کف از مهم ترین اصول مراقبت و نگهداری انواع کفپوش ها به شمار می آید و در حقیقت این فرآیند نه تنها برای زیبا سازی محیط بلکه برای محافظت از سطوح انجام می گیرد. مراکز تجاری و اداری از وسعت بالایی برخوردار هستند و نظافت آن به امری زمان بر و انرژی بر تبدیل می شود. با در نظر گرفتن این شرایط و لزوم دست یابی به تمیزی باکیفیت در مدت زمانی کوتاه همواره بهره مندی از دستگاه های مکانیزه نظافتی همانند اسکرابر پیشنهاد می گردد.

کاربرد اسکرابر در مجتمع تجاری

مجتمع های تجاری ساختمان های بزرگی هستند که هم پیش از بهره برداری و هم پس از آن یعنی در هنگام رفت و آمد مراجعه کنندگان، نظافت و شستشوی سطوح ضرورت دارد. در این مراکز سطح زمین دارای سنگ ها و یا سرامیک های صیقلی است که مرطوب ماندن آن احتمال لغزندگی و سقوط افراد را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. این موضوع نشان خواهد داد که استفاده از ابزارهای دستی تا چه اندازه می تواند خطرناک باشد و این در حالی است دستگاه های کف شوی صنعتی دارای سیستم مکش هستند که بخش بسیار زیادی از آب و آلودگی های باقی مانده در محیط را جمع آوری می کند و بر سرعت خشک شدن سطح زمین می افزاید. با خشک شدن سریع سطوح احتمال لغزش کاربر و سایر افراد از میان برداشته شده و محیطی تمیز و ایمن فراهم می آورد.

کارایی فوق العاده زمین شوی صنعتی

دستگاه های اسکرابر صنعتی به عنوان ابزارهایی کارآمد برای شستشوی سطوح در محیط های کوچک و بزرگ با استفاده از اصول دقیق مهندسی طراحی و ساخته شده اند و تجهیزات پیچیده الکترونیکی در آن ها به کار نرفته است. سهولت کاربری و هزینه های پایین تعمیر و نگهداری در کنار عملکرد بی نظیر از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه به شمار می آید.

درخواست اطلاعات :