meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستن سطوح کف و دیوار با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : QUADRO599TST
سطوح کف و دیوار های پارکینگ ها به خاطر تردد و توقف طولانی مدت خودرو ها و نشست لایه های روغنی چون قیر و دوده آلوده و کثیف می باشند. نظافت و شستشوی سطوح در این محیط ها علاوه بر ارتقا سطوح بهداشتی، تاثیر بسزایی در افزایش عمر مفید کف پوش ها و کاهش هزینه های ناشی از تعویض و تعمیر آنها دارد. ماهیت آلاینده های چسبیده به سطوح دراین اماکن و وسعت بالای سطوح مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت موثر و با کیفیت پارکینگ ها می باشد. استفاده از دستگاه هایی چون واترجت صنعتی یا شوینده های فشار قوی ابزاری مناسب برای شستشو و نظافت سطوح پارکینگ ها می باشند. 

آشنایی با عملکرد دستگاه واترجت صنعتی

واترجت ها یا شوینده های فشار قوی با استفاده از پاشش پر فشار آب انواع آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند. ورودی آب، موتور، پمپ، شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها بخش های اصلی دستگاه واترجت می باشند. فشار آب ورودی دراین دستگاه ها توسط پمپ دستگاه افزایش یافته و در نهایت از طریق شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها به بیرون پاشش می شوند. استفاده از نازل های مناسب با نوع عملیات نظافتی، تاثیر به سزایی در تنظیم پاشش آب دارد. 

استفاده از مواد شوینده در دستگاه های واترجت 

به منظور افزایش قدرت نظافتی و یا ضد عفونی سطوح می توان از مواد شوینده در نظافت با شوینده های فشار قوی استفاده نمود. در این حالت شلنگ مخصوص مواد شوینده در داخل مایع مورد نظر قرار گرفته و در حین پاشش آب به موجب خلا ایجاد شده در دهانه شلنگ، مواد شوینده مکش شده و همراه با آب روی سطح مورد نظر پاشش می گردد. مکش مواد شوینده و ترکیب آن با آب می تواند قبل یا بعد از پمپ انجام گیرد. 

پاشش پر فشار مواد شوینده

در این حالت مواد شوینده همراه با آب وارد پمپ دستگاه شده و بعد از افزایش فشار بر روی سطوح پاشش می گردد. از آنجایی که دراین مدل ها مواد شوینده مستقیما وارد پمپ دستگاه می گردد، به منظور جلوگیری از خوردگی و آسیب به پمپ، استفاده از مواد شوینده با محدودیت هایی همراه است. 

پاشش کم فشار مواد شوینده

در پاشش کم فشار، مواد شوینده وارد پمپ نشده و از این رو از طیف گسترده تری از مواد شوینده استفاده می شود. در این حالت مکش مواد شوینده بعد از پمپ، تا حدودی موجب افت فشار آب خروجی می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :