meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت فروشگاه مواد غذایی با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA35B10
فروشگاه های مواد غذایی به واسطه ارائه محصولات غذایی ارتباط مستقیمی با سلامت افراد جامعه دارند. از این رو نظافت و رسیدگی به بهداشت چنین محیط هایی به منظور تامین سلامت و بهداشت محصولات ارائه شده امری ضروری می باشد. از سوی دیگر فروشگاه های مواد غذایی به منظور ارایه هر چه بیشتر و راحت تر محصولات خود از قفسه های طبقه بندی شده در محیط فروشگاه استفاده می کنند. تراکم بالای قفسه های به کار رفته در فروشگاه ها، موجب کاهش فضای بین قفسه ها و معابر شده و استفاده از شیوه های سنتی در نظافت سطوح این مکان ها را با دشواری هایی همراه نموده است. دستگاه های اسکرابر صنعتی به واسطه ابعاد متنوعی که دارند، گزینه مناسبی برای نظافت و شستشوی سطوح در این اماکن می باشند.

عملکرد دستگاه اسکرابر صنعتی

اسکرابر یا کف شوی صنعتی با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی، تمامی ذرات آلاینده چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند. این دستگاه ها مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای نظافت و شستشوی سطوح استفاده می نمایند. موتور مکنده و تی نصب شده در انتهای دستگاه، آب آلوده ناشی از شستشو را مکش نموده و به داخل مخزن آب کثیف انتقال می دهد. دستگاه های کف شوی صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته کف شوی های دستی و کف شوی های سرنشین دار تقسیم می شوند. 

ویژگی های کف شوی های دستی

اسکرابر های دستی به منظور تامین نیازهای نظافتی اماکن مختلف در ابعاد گوناگونی تولید می شوند. ابعاد دستگاه ارتباط مستقیمی با پهنای شستشو و ظرفیت مخازن کف شوی دارد. پهنای شستشو در کف شور های دستی بین 35 تا 66 سانتیمر بوده و ظرفیت مخازن آنها بسته به نوع مدل می تواند بین 10 تا 60 لیتر متغییر باشد. نمونه های کوچک دستگاه های کف شوی ابعاد کوچکی داشته و از این رو برای نظافت و شستشوی سطوح اماکن محدود  و معابر باریک و متراکم گزینه مناسبی می باشند. وزن سبک و ابعاد کوچک این کف شوی ها موجب افزایش قدرت مانور و قابل جا به جایی دستگاه می گردد.
 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :