meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستن فروشگاه با اسکرابر

تردد بالای خریداران و مراجعه کنندگان به فروشگاه های بزرگ و زنجیره ایی موجب آلودگی سطوح کف در این اماکن می باشد. نظافت و شستشوی سطوح کف در فروشگاه ها علاوه بر ارتقا محصولات ارائه شده و افزایش عمر مفید کف پوش ها، جلوه های بصری محیط را ارتقا داده و تاثیر مثبتی در جذب مشتریان و افزایش بهره وری و سود آوری دارد. محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده  و عدم کیفیت مناسب از عواملی است که موجب نا کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت و شستشوی سطوح کف در فروشگاه ها می باشد. از این رو استفاده از دستگاه های اسکرابر یا کف شوی های صنعتی گزینه مناسبی برای نظافت چنین اماکنی می باشد.

آشنایی با دستگاه اسکرابر صنعتی

دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده به سطح و گرد و خاک نشست کرده بر روی سطوح را نظافت می نماید. آب آلوده ناشی از شستشو با استفاده از تی و موتور مکنده نصب شده در انتهای دستگاه، به داخل مخزن آب کثیف دستگاه منتقل شده و سطوحی خشک، درخشان و عاری از آلودگی ایجاد می گردد. 

طبقه بندی اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت

دستگاه های کف شوی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته کفشوی های دستی و کفشوی های سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند. در مدل های دستی کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و به واسطه دسته دستگاه، آن را هدایت می کند، در حالیکه نمونه های خودرویی یا سرنشین دار مجهز به صندلی اپراتور بوده و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی، دستگاه کف شوی را هدایت نموده و عملیات نظافت را انجام می دهد.

مزایای استفاده از اسکرابر ها در نظافت

افزایش سرعت و کیفیت نظافت در مقایسه با شیوه های سنتی، بزرگترین مزیت استفاده از اسکرابر هامی باشد. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن در دستگاه های کف شوی از دیگر مزایای مهم این دستگاه ها می باشد، زیرا علاوه بر کاهش خطر سقوط در اثر لغزنده بودن سطوح، هیچ گونه محدودیتی در دسترسی افراد به نقاط شسته شده ایجاد نمی نماید. مصرف آب دستگاه های کف شوی در مقایسه با شیوه های سنتی بسیار پایین بوده و از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشد. این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی موجب کاهش چشمگیری در هزینه ها می شوند.

درخواست اطلاعات :