meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت پارکینگ ها با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SLALOM
جمع آوری گرد و خاک و زباله های خشک با استفاده از شیوه های سنتی در اماکن وسیعی چون پارکینگ ها علاوه بر زمان بر بودن، به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز دارد. علاوه بر این استفاده از جارو برای جمع آوری زباله موجب انتشار گرد و غبار در هوا شده و با نفوذ در سیستم تنفسی افراد حاضر در محل می تواند موجب بیماری های تنفسی شود. از این رو استفاده از روش های نوین که علاوه بر تسریع در فرآیند نظافت مانع از انتشار گرد و غبار شده و سطوح بهداشتی محیط را ارتقا دهد، بهترین گزینه برای نظافت چنین اماکنی می باشد. سوییپر ها دستگاه های مکانیزه ای هستند که بهترین راه حل برای نظافت و جمع آوری زباله ها می باشند.


عملکرد دستگاه سوییپر صنعتی

سوییپر یا جاروب خیابانی، با استفاده از چرخش برس یا برس های کناری همه ذرات آلاینده را به قسمت میانی دستگاه هدایت نموده و زباله های جمع آوری شده در بخش میانی با چرخش عقب گرد برس رولی مرکزی به داخل مخزن زباله منتقل می شوند. هر چه سطح تحت پوشش برس ها بیشتر باشد، پهنای نظافتی دستگاه بیشتر می شود. 


مزایای استفاده از سوییپر در جمع آوری زباله ها 

سرعت عملیات نظافت با دستگاه های سویپر در مقایسه با شیوه های سنتی بسیار بالا می باشد. این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل توجه ایی در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری دارند. سیستم مکش تعبیه شده بر روی برس های کناری دستگاه با مکش کامل گرد و غبار ناشی از سیستم برس زنی مانع از انتشار آنها در محیط شده و در نتیجه سلامت افراد حاضر و شاغل در محل را تامین می نماید. مخزن دستگاه های سویپر مجهز به فیلتر هایی با مساحت بالا و قدرت فیلتراسیون قوی بوده و از این رو مانع از انتشار و بازگشت ذرات گرد و غبار به محیط می شود. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :