meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : PROFI195TST برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

نظافت پارکینگ با واترجت

سطوح پارکینگ ها در ساختمان های تجاری و مسکونی به خاطر تردد و توقف طولانی مدت خودرو ها، مستعد انواع آلودگی ها می باشد. عدم نظافت به موقع و موثر این آلاینده ها علاوه بر کاهش جلوه های بصری کف پوش ها، تاثیر بسزایی در کاهش عمر مفید آن ها داشته و هزینه های هنگفت تعویض یا تعمیر آنها را در پی خواهد داشت. ماهیت آلاینده های چسبیده به این سطوح مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت شده و هزینه های بالایی را در بر می گیرد، در حالیکه استفاده از شیوه های نوین نظافتی و استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی چون دستگاه های واترجت صنعتی علاوه بر ارتقا کیفیت و سرعت نظافت، با کاهش در تعداد نیروی خدماتی و زمان لازم برای نظافت، تاثیر چشمگیری در کاهش هزینه ها خواهد داشت.  

اساس عملکرد دستگاه های واترجت صنعتی

واترجت ها یا شوینده های فشار قوی با استفاده از پاشش آب پر فشار بر روی سطوح هدف تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت نموده و سطوحی عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. پمپ به کار رفته در دستگاه واترجت، فشار آب ورودی به دستگاه را افزایش داده و نهایتا آب پر فشار از طریق شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها به بیرون پاشش می گردد. فشار آب خروجی و سرعت یا دبی آب دو فاکتور اصلی و کلیدی در دستگاه های شوینده فشار قوی می باشند. هر چه سرعت یا دبی آب خروجی بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت بیشتر بوده و هر چه فشار آب خروجی بالاتر باشد، دستگاه توانایی بیشتری در نظافت آلاینده های عمیق تر خواهد داشت. 

مزایای استفاده از واترجت صنعتی در نظافت 

واتر جت ها دستگاه هایی هستند که علاوه بر سطوح افقی توانایی نظافت و شستشوی سطوح عمودی را نیز دارند. فشار قابل تنظیم در این دستگاه ها مانع از ایجاد آسیب به سطوح نظافتی می شود. استفاده از نازل های گوناگون در این دستگاه با تنظیم پاشش آب تاثیر قابل ملاحظه ایی در نظافت آلاینده ها دارند. مصرف آب این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی شستشو با شلنگ معمولی بسیار پایین بوده و از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند. این دستگاه ها به منظور ارتقا کیفیت شستشو و ضدعفونی سطوح می توانند از مواد شوینده همراه با آب استفاده نمایند.

درخواست اطلاعات :