meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت معابر شهری با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM صنعت : سایر گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SUPERBOXER
نظافت و جمع آوری انواع آلاینده های ریخته شده بر روی سطوح کف چون، برگ های خشک درختان و ته سیگار ها نقش موثری درافزایش جلوه های بصری معابر عمومی داشته و تاثیر بسزایی در آرامش و روحیه عابران و افراد حاضر در محل می گذارد. استفاده از شیوه های سنتی نظافت و به کار گیری جارو در جمع آوری آلاینده ها، انتشار گرد و غبار در محیط را در پی دارد. گرد و غبار ناشی از جارو کشیدن سطوح با نفوذ در سیستم تنفسی افراد منجر به مشکلات تنفسی شده و عواقب ناگواری را در پی دارد. استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی مانند سوییپر ها علاوه بر جمع آوری موثر آلاینده ها، با کنترل گرد و غبار نقش موثری در ارتقا کیفیت نظافتی و تضمین سلامت و آرامش عابران و افراد ایفا می نماید. 


عملکرد دستگاه سویییپر صنعتی

سوییپر ها یا دستگاه های جاروب خیابانی با استفاده از چرخش دوارانی برس یا برس های دیسکی نصب شده در قسمت جلوی دستگاه، انواع گرد و غبار و آلاینده های سطحی را به قسمت میانی دستگاه هدایت می نماید و در نهایت، آلاینده های جمع شده در قسمت میانی توسط چرخش برس غلطکی به داخل مخزن دستگاه هدایت می شوند. 

مزایای استفاده از سوییپر در نظافت معابر

دستگاه های سوییپر با استفاده از سیستم مکش نصب شده بر روی برس های کناری، گرد و غبار منتشر شده در اثر برس زنی را مکش نموده و مانع از انتشار آنها در محیط می شوند. به منظور کنترل بیشتر گرد و غبار در این مدل از سویپر ها می توان از لایه محافظ لاستیکی در جلوی برس های کناری استفاده نموده و با تقویت خلا ناشی از موتور مکنده، سرعت مکش گرد و غبار را افزایش داد. برخی از مدل های سوییپر مجهز به کابین راننده می باشند که از اپراتور در برابر سرما، گرما و گرد و غبار احتمالی محافظت می نماید. جک هیدرولیکی در مدل های سرنشین دار، امکان تخلیه مخزن بدون دخالت دست را برای کاربر فراهم نموده است. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :