meta name="video_type" content="video/mp4" />

سوییپر شهرک ها

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SUPERBOXER

نظافت و جمع آوری آلودگی ها از سطوح خیابان ها و پارک ها از جمله وظایف مدیران و مسئولان شهرک ها می باشد. با توجه به رشد جمعیت و افزایش ساکنین این مناطق، استفاده از شیوه های سنتی نظافت نمی تواند پاسخگوی مناسبی برای نیاز های نظافتی این اماکن بوده و سطوح بهداشتی لازم برای تامین سلامت ساکنین این شهرک ها را فراهم نماید. از این رو استفاد از شیوه های نوین نظافتی و به کار گیری دستگاه هایی چون سوییپر های صنعتی گزینه مناسبی برای نظافت هر چه موثر و با کیفیت چنین اماکنی می باشد.


آشنایی با دستگاه سوییپر صنعتی

دستگاه های سوییپر ماشین آلات مکانیزه ایی هستند که با استفاده از چرخش برس یا برس های دیسکی جلویی تمامی انواع آلودگی ها را به قسمت میانی دستگاه هدایت می نماید. زباله های جمع آوری شده در بخش میانی دستگاه به واسطه چرخش عقب گرد برس رولی مرکزی به داخل مخزن منتقل می شوند.


طبقه بندی سوییپر مرکزی بر اساس نوع هدایت دستگاه

سوییپر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته سوییپر های دستی و سوییپر های سرنشین دار یا خودوریی تقسیم می شوند. در مدل های دستی کار بر در پشت دستگاه قرار گرفته و آن را هدایت می نماید در حالیکه در نمونه های سرنشین دار کاربر با نشستن بر روی صندلی، دستگاه سوییپر را هدایت می نماید. 


ویژگی های سوییپر های خودوریی 

از آنجایی که در سوییپر های خودرویی کاربر روی صندلی دستگاه مستقر شده و آن را هدایت می نماید، کمتر خسته شده و تمایل بیشتری برای ادامه عملیات نظافت خواهد داشت. سوییپر های سرنشین دار به منظور کنترل گرد و غبار ناشی از سیستم برس زنی مجهز به سیستم مکش بر روی برس های جلویی می باشند که با مکش گرد و خاک معلق در هوا مانع از انتشار آنها در محیط می شود. در بسیاری از مدل های خودرویی دستگاه سوییپر، تخلیه مخزن توسط جک هیدرولیکی و بدون دخالت دست انجام می گیرد.


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :