meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : QUADRO799TST برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

نماشویی با واترجت

نمای ساختمان ها و سطوح کف صنایع در اثر عوامل گوناگونی چون نزولات جوی، فضولات پرندگان، و ماهیت صنایع و آلودگی هوا بسیار آلوده و کثیف می باشد. نظافت و شستشوی این سطوح علاوه بر افزایش زیبایی، تاثیر به سزایی در افزایش عمر مفید این سطوح داشته و با کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری نقش مهمی در کاهش هزینه ها دارند. وسعت بالای سطوح ساختمانی و کف در صنایع و ماهیت آلاینده ها مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت این اماکن می باشد، از این رو استفاده از شیوه های سنتی نظافت و به کار گیری دستگاه های مکانیزه ای چون واترجت های صنعتی تاثیر قابل ملاحظه ایی در کیفیت نظافت و کاهش هزینه ها دارند. 

معرفی دستگاه های واترجت صنعتی

واترجت ها یا شوینده های فشار قوی دستگاه هایی متشکل از ورودی آب، پمپ، موتور، شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل های پاشش می باشند که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند. پمپ دستگاه به عنوان اصلی ترین بخش واترجت فشار آب ورودی به دستگاه را افزایش داده و و در نهایت آب پر فشار از طریق شلنگ فشار قوی، لنس و نازل بر روی سطوح هدف پاشش می گردد. فشار آب خروجی و سرعت یا دبی آب دو فاکتور مهم در دستگاه های شوینده فشار قوی می باشند. هر چه فشار آب بیشتر باشد توانایی دستگاه در نظافت لایه های عمیق تر آلودگی بیشتر بوده و هر چه سرعت یا دبی آب بالاتر باشد، سرعت عملیات نظافت بیشتر می گردد.

سیستم قطع کن خودکار در دستگاه های واترجت صنعتی

با رها شدن زبانه تفنگی دستگاه، خروج آب از دستگاه قطع می شود، در چنین حالتی پمپ برخی از مدل های شوینده فشار قوی به کار خود ادامه داده و در برخی دیگر با باز شدن کانال کناری آب در یک چرخه به طور مدام وارد پمپ شده و از آن خارج می شود، هر دو حالت موجب استهلاک پمپ و کاهش عمر مفید دستگاه می گردد. در دستگاه های مجهز به سیستم قطع کن خودکار، با رها شدن ماشه تفنگی، پمپ دستگاه نیز متوقف شده و مانع از استهلاک و کاهش عمر دستگاه می گردد. 

درخواست اطلاعات :