meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی نما با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : QUADRO599TST
بکار گیری شیشه ها در ساختار نما علاوه بر جلوه های بصری، تاثیر بسزایی در کاهش مصرف برق و بهره گیری از روشنایی روز و نور آفتاب دارد. از این رو استفاده از نمای شیشه ایی در معماری ساختمان های مدرن  و جدید بسیار متداول می باشد. مجاورت با هوای آلوده بیرون و نزولات جوی از جمله عوامل موثر در آلودگی شیشه ها و نمای ساختمان ها می باشند.  نظافت و شستشوی این سطوح به منظور ممانعت از کاهش جلوه های بصری و افزایش طول عمر مفید سنگ ها و شیشه های بکار رفته در نمای ساختمان امری لازم و ضروری می باشد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی در نظافت بسیار متداول می باشد اما استفاده از شیوه های نوین و بکار گیری دستگاه های مکانیزه ایی چون دستگاه های واترجت صنعتی علاوه بر کاهش در زمان لازم برای نظافت با ارتقا کیفیت نظافت، گزینه مناسبی برای نظافت موثر و با کیفیت چنین سطوحی می باشند.  

اساس عملکرد واترجت صنعتی

دستگاه های واترجت صنعتی یا شوینده های فشار قوی با استفاده از پاشش آب پر فشار بر روی سطوح هدف تمامی ذرات آلاینده چسبیده به سطوح را نظافت نموده و سطوحی عاری از آلودگی ایجاد می کنند. پمپ به کار رفته در شوینده های فشار قوی، فشار آب ورودی به دستگاه را افزایش داده و آن را به بیرون پاشش می نماید. فشار آب خروجی و سرعت یا دبی آب دو فاکتور کلیدی در دستگاه های شوینده فشار قوی می باشند، هر چه سرعت یا دبی آب خروجی بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافتی افزایش یافته و هر چه فشار آب بالاتر باشد، توانایی دستگاه در نظافت لایه های عمیق آلودگی ها بیشتر خواهد بود. 

مزایای استفاده از دستگاه واترجت صنعتی در نظافت

سرعت عملیات نظافت با دستگاه های واترجت صنعتی بسیار بالاتر از شیوه های سنتی بوده و از این رو نظافت در زمان کوتاه تری انجام می گیرد. مصرف آب این دستگاه ها بسیار پایین تر آب مصرفی در شستشو با شلنگ آب بوده و از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند. فشار تولید شده توسط این دستگاه ها قابل تنظیم بوده و از این رو انتخاب فشار مناسب با نوع سطوح، مانع از ایجاد آسیب به سطوح می گردد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :