meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ELITESILENT برند : Santoemma گروه : فرش و موکت شوی

شستشوی سریع موکت با فرش و موکت شوی

شستشو و نظافت فرش و موکت ها با استفاده از شیوه های سنتی و دستی بسیار دشوار و زمان بر می باشد. استفاده از خدمات فرش شویی نیز یناز مند جا به جایی و انتقال فرش ها و موکت ها به مراکز شستشوی این منسوجات می باشد که همین امر به نوبه خود نیز نیازمند صرف زمانه چند روزه می باشد. از سوی دیگر ماندگاری آلاینده ها بر روی سطوح فرش و موکت ضمن کاهش جلوه های بصری محیط موجب انتشار بوی نامطبوع در محیط می گردد. همین امر یکی از عوامل مهم در کاهش سود آوری و بهره وری هتل ها و مهانسرا ها می باشد. با توجه به نقش مهم و پر اهمیت نظافت فرش ها و موکت ها، در بهره وری و سود آوری کسب و کار، شستشو و حذف آلاینده ها امری لازم و ضروری می باشد. دستگاه فرش و موکت شوی ابزاری کارآمد و تخصصی برای شستشو و حذف موثر و سریع آلاینده های انباشته در بین الیاف فرش و موکت می باشد.

ساز و دستگاه فرش و موکت شوی

دستگاه فرش و موکت شوی ابزاری کاملا مکانیزه برای شستشو و نظافت سریع و موثر فرش ها و موکت ها می باشد. این دستگاه ها به منظور حذف آلاینده های انباشته در بین ایلاف فرش و موکت مجهز به برس های رولی می باشند. الیاف برس ها با نفوذ به داخل الیاف فرش و موکت آلاینده های انباشته را بیرون کشیده و نظافت می نماید. قابلیت تنظیم پاشش آب در دستگاه های فرش و موکت شوی، با اسپری حجم مناسب آب و مواد شوینده موجب انحلال آلاینده ها شده و در نهایت نازل مکش و سیستم مکنده با مکش کامل مایعات آلوده ناشی از شستشو مانع از تجمع آلاینده ها در محیط شده و در نهایت زمان لازم برای خشک شدن را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

مزایای استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی

استفاده از سامانه های مکانیزه به جای شیوه های سنتی و دستی نظافت به واسطه کاهش در تهداد نیروی خدماتی موجب کاهش در هزینه های مرتبط و در نتیجه افزایش بهره وری و سود آوری می گردد. علاوه بر این تسریع در فرآیند خشک شدن و کاهش در حجم آب مصرفی از دیگر مزایای استفاده از سامانه های مکانیزه می باشد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :