meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ELITESILENT برند : Santoemma گروه : فرش و موکت شوی

نظافت موکت نمازخانه با فرش و موکت شوی صنعتی

موکت ها و فرش ها در مساجد و اماکن زیارتی با توجه به تعداد زیاد افراد مراجعه کننده، در صورت عدم نظافت مستمر و منظم محل انباشت و انتقال آلودگی در میشوند. تجمع گرد و غبار، آلودگی ها و لکه های گوناگون در میان الیاف علاوه بر ظاهری نامناسب بستر رشد عوامل بیماری زا میشود. شستشو و خشک کردن این فرش ها و موکت ها اغلب مستلزم صرف زمان زیادی میباشد. از این رو استفاده از تجهیزات نظافتی تخصصی امکان تسریع این فرایند، به شیوه ای دقیق و اصولی فراهم میکند. با استفاده از دستگاه فرش شوی و موکت شوی صنعتی، می توان موکت های آلوده نمازخانه را به سادگی شستشو داد و مدت زمان کم تری نسبت به روش شستشوی دستی منتظر خشک شدن فرش و موکت ماند.

دستگاه فرش و موکت شوی

دستگاه مکانیزه شستشوی فرش وموکت در علاوه بر صرفه جوی در زمان و بهینه سازی استفاده از آب و مواد شوینده عملیات نظافت را به شکلی دقیق و اصولی انجام میدهد. این دستگاه فرایند شستشو را با استفاده از سه سامانه اصلی شامل سامانه مکش، سامانه پاشش و برس ضمن شستشوی عمقی فرش و موکت، آب آلوده باقی مانده را از الیاف آنها مکش نمونه و از نفوذ آب به داخل الیاف و آسیب دیدن فرش جلوگیری مینماید. 

ساختار دستگاه موکت شو

بدنه دستگاه شستشوی فرش و موکت از پلی اتیلن فشرده ساخته شده و افزایش عمر دستگاه و مقاومت آن در برابر ضربه را تضمین میکند. موتور الکتریکی تعبیه شده در این دستگاه از برق شهری تغذیه میکند. از عوامل موثر در افزایش کیفیت شستشو با این دستگاه میتوان به ظرفیت مخزن آب تمیز و آب آلوده، بهنای شستشوی برس، تعداد برس های شوینده فرش بکار رفته در آن و قدرت مکش رطوبت و آلودگی ها از الیاف فرش اشاره داشت.


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :