meta name="video_type" content="video/mp4" />

جمع آوری آب و خاک با جاروبرقی نیمه صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : MISTRAL202DS
جمع آوری آلاینده ها از روی سطوح کف علاوه بر ارتقا جلوه های بصری محیط، به منظور حفظ دوام و افزایش عمر مفید کف پوش ها امری ضروری می باشد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی نظافت تا حدودی می تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازد، اما توانایی لازم و کافی برای ارائه نظافتی موثر و کارآمد را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازد. اما به کار گیری دستگاه های مکانیزه ایی چون جاروبرقی نیمه صنعتی علاوه بر افزایش سرعت عملیات، نظافت موثر و با کیفیتی را نیز ارائه می دهد. 

اساس عملکرد دستگاه جاروبرقی نیمه صنعتی

اساس عملکرد تمامی انواع دستگاه های جاروبرقی مشابه یکدیگر بوده و بر پایه ایجاد فشار منفی در داخل مخزن استوار می باشد. خلا ایجاد شده در مخزن دستگاه جاروبرقی موجب مکش هوای بیرون به داخل مخزن شده و از این رو الاینده های جامد و مایع روی سطح نیز همراه با جریان هوا به داخل مخزن منتقل می شوند. در نهایت هوای داخل شده با برخورد به فیلتر دستگاه از آن عبور می کند در حالی که الاینده ها قادر به عبور از منافذ فیلتر نبوده و با ر خورد به سطح فیلتر به دام افتاده و به داخل مخزن سقوط می کنند. 

ویژگی های جاروبرقی نیمه صنعتی

دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی به واسطه بهره گیری از موتور ها و پمپ های تقویت شده توان بالاتری از نمونه های خانگی داشته و از این رو برای انجام امور نظافتی طولانی مناسبتر می باشند. تجهیز این دستگاه ها به دو موتور تاثیر بسزایی در سرعت عملیات نظافتی دارد. استفاده از فولاد در ساخت بدنه این دستگاه، مقاومت آن را در برابر شرایط سخت کاری افزایش می دهد. از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می توان به سیستم فیلتراسیون قدرتمند دستگاه اشاره نمود، به کار گیری فیلتر های کارتریجی کلاس M به همراه جریان معکوس هوایی نظافت فیلتر، تاثر قابل ملاحظه ایی در ارتقا کیفیت نظافتی و عدم انتشار مجدد آلاینده ها در محیط می شود. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :