meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : POWERFUL برند : Santoemma گروه : فرش و موکت شوی

شستن موکت سالن همایش با فرش و موکت شوی

استفاده از موکت به عنوان کف پوش در اغلب سالن های همایش و اجتماعات امری متداول می باشد. مسلم است که تردد بالای افراد و حضار در این سالن ها موجب آلودگی و تیره شدن این موکت ها می گردد. عدم نظافت و شستشوی سطوح کف در این اماکن با کاهش جلوه های بصری محیط، تاثیر بسزایی در میزان بهره وری و سود آوری این اماکن دارد.  وسعت بالای موکت های استفاده شده در این اماکن و همچنین زمان بر بودن شیوه های سنتی، شستشو و نظافت ایمن سطوح را با دشواری های خاصی همراه نموده است، از این رو شرکت های سازنده تجهیزات صنعتی نظافت به منظور تامین نیاز های نظافتی این محیط ها دستگاه های مکانیزه فرش و موکت شوی را طراحی و به بازار عرضه نموده اند. 

آشنایی با عملکرد دستگاه فرش و موکت شوی

دستگاه های فرش و موکت شوی با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلاینده ها را از داخل الیاف فرش و موکت بیرون کشیده و نظافت می نمایند. این دستگاه ها به منظور ارتقا کیفیت نظافتی مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و همواره از پاشش آب تمیز و مواد شوینده برای نظافت استفاده می نمایند. از دیگر سامانه های این دستگاه می توان به سیستم مکش اشاره نمود که با مکش کامل آب و مواد شوینده، زمان لازم برای خشک شدن را به میزان قابل توجهی کاهش داده و مانع از انتشار بوی نم و رطوبت در محیط می گردد.

ویژگی های دستگاه فرش و موکت شوی 

تجهیز این دستگاه ها به موتور حرکتی، هدایت آنها را برای کاربر بسیار راحت نموده است. استفاده از دو برس غلطکی موجب افزایش توان دستگاه در بیرون کشیدن آلاینده ها از بین الیاف فرش و موکت می گردد. استفاده از بدنه پلی اورتان فشرده در ساختار بدنه دستگاه، علاوه بر محافظت کامل از اجزای داخلی در برخورد های احتمالی، طول عمر آن را نیز افزایش می دهد. ابعاد فشرده و کوچک این دستگاه امکان شستشو و نظافت معابر باریک و فشرده ایی چون فضای بین ردیف های صندلی در سالن های سینما یا همایش را فراهم می آورد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :