meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : POWERFUL برند : Santoemma گروه : فرش و موکت شوی

شستشوی موکت رستوران با دستگاه موکت شوی

رستوران ها و سالن های غذاخوری امروزه به تعداد زیاد یافت می شوند. بعضی از این مراکز، برای زیباسازی محیط خود، زمین را پوشیده از موکت می نمایند. این موکت ها به مرور زمان تحت تاثیر آلودگی های مختلف قرار گرفته و نیازمند شستشو می باشند. از آنجایی که جابجا کردن و انتقال موکت های استفاده شده به عنوان پوشش کف امکان پذیر نیست، نظافت آنها باید در همان محل صورت پذیرد. دستگاه فرش و موکت شو با استفاده استفاده از سامانه پاشش آب و ماده شوینده و مکش همزمان آلودگی های جدا شده از بافت موکت و فرش، شستشو و خشک کردن آنها را بدون نیاز به جابجایی امکان پذیر میکند.

فرش و موکت شوی صنعتی

دستگاه مکانیزه شستشوی فرش و موکت مجهز به سامانه های پاشش محلول شوینده، برس زنی و جداسازی آلودگی ها از تار و پود موکت و فرش و مکش آلودگی ها از عمق فرش نظافت کامل آنها را تضمین میکند. این دستگاه با مصرف میزان کم آب و مواد شوینده باعث کاهش هزینه های نظافت میشود، همچنین همزمان بودن فرایند شستشو و مکش آلودگی ها از الیاف فرش و موکت که خشک کردن سریع آن را فراهم میکند، تسریع نظافت را به همراه داشته و میتوانید در زمان نظافت سطح از محیط کار استفاده کنید.

اهمیت شستشوی سطوح فرش شده

در محیط هایی مانند هتل ها، رستوران ها و مساجد که سطوح کف با فرش پوشیده شده، همواره با حجم تردد بالای افراد مواجه بوده و به تبع آن آلودگی های مختلف در آنها به وجود می آید. عدم نظافت این سطوح باعث بالا رفتن میزان آلودگی موجود در تار و پود فرش شده که آن را به محلی برای رشد و تکثیر باکتری ها و میکروب های بیماری زا تبدیل میکند و از سطح بهداشت محیط می کاهد. همچنین عدم شستشوی مرتب فرش و موکت ها باعث از دست رفتن جلوه و زیبایی اولیه آنها می شود. این ها از دلایل اهمیت شستشوی مرتب سطوح پوشیده شده با فرش ها و موکت ها هستند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :