meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : TA330 برند : Columbus گروه : فرش و موکت شوی

پاکیزگی و نظافت با استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی

در محیط های پر رفت و آمدی که با استفاده از موکت پوشیده شده اند، مانند کتابخانه ها، برخی آموزشگاه ها، مساجد و اماکن مذهبی، نمازخانه ها و ...، سرعت و شدت کثیفی موکت بیشتر شده و فرآیند شستشو بیش از هر زمان دیگری ضرورت پیدا می کند. شستشوی فرش و موکت به دلیل عدم امکان جابجایی آن کار بسیار دشواری خواهد بود و با روش های معمولی نظافت نیز کیفیت مطلوبی از نظافت حاصل نمیشود. دستگاه فرش و موکت شوی از تجهیزات نظافت صنعتی است که بهترین وسیله برای انجام چنین عملی می باشد.

اساس عملکرد دستگاه فرش و موکت شوی

دستگاه فرش و موکت شوی از تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی است و برای شستشو و نظافت سریع و مقرون به صرفه فرش ها و موکت ها می باشد. این دستگاه با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده ها و آلودگی های نفوذ کرده به داخل الیاف فرش ها و موکت ها را بیرون کشیده و نظافت می نماید. استفاده از برس های رولی در دستگاه فرش و موکت شوی مانع از بروز آسیب در فرش ها و موکت ها می گردد. پاشش آب تمیز بر روی سطوح موجب انحلال آلاینده ها شده و در نهایت مایعات آلوده ناشی از شستشو توسط نازل مکش و سیستم مکنده به داخل مخزن اب کثیف منتقل می شود.

مزایای استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی

از جمله مهمترین مزایای استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی میتوان به کاهش زمان و هزینه نظافت اشاره نمود. استفاده از سامانه نظافت کاملا مکانیزه موجب کاهش تعداد نیروی خدماتی شده و در نهایت کاهش در هزینه نیروی کار را در پی دارد. ضمن اینکه دستگاه های فرش و موکت شوی به منظور ارتقا کیفیت مجهز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند و از توزیع و انتشار آلاینده ها به دیگر بخش ها ممانعت می نماید. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :