meta name="video_type" content="video/mp4" />

کارواش اتوماتیک ماشین سنگین و شستشوی خودرو های سنگین

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : PROGRESS
ماشین های سنگین مانند انواع اتوبوس ها و کامیون ها به علت تردد در خیابان ها و جاده های بین شهری مستعد انواع آلودگی های می باشند. نظافت و شستشوی سنتی و دستی اتوبوس ها، کامیون ها و ماشین آلات سنگین به خاطر ابعاد بزرگ و ارتفاع زیاد آنها بسیار زمان بر بوده و نمی تواند کیفیت مطلوبی داشته باشد. استفاده از دستگاه های کارواش اتوماتیک ماشین سنگین که برای شستشو و نظافت خودرو های سنگین تولید شده اند، می تواند جایگزین خوبی برای شیوه های سنتی بوده و نتایج نظافتی مطلوب و با کیفیتی ارائه نماید.

ویژگی های کارواش اتوماتیک ماشین سنگین

بدنه دستگاه های کارواش اتوماتیک خودرو های سنگین از جنس فولاد ضد زنگ بوده که باعث افزایش مقاومت دستگاه نسبت به رطوبت محیط و کار سنگین می باشد. دستگاه کارواش خودرو های سنگین شامل دو برس عمودی و یک برس افقی برای شستشو و نظافت سطوح بدنه می باشد. جنس برس های دستگاه کارواش پلی اتیلنی بوده و به خاطر بافت لطیف و مقاومی که دارند طول عمر بالایی داشته و مانع از ایجاد خش بر روی بدنه خودرو می شوند. سیستم کنترل پنل این دستگاه ها لمسی بوده و امکان تعیین چندین برنامه شستشو را برای کاربر فراهم نموده است. میزان آب مصرفی و مواد شوینده در این مدل از دستگاه های شستشو، قابل تنظیم می باشند.

تجهیزات جانبی دستگاه های کارواش اتوماتیک ماشین سنگین

به منظور ارتقا کیفیت و سرعت شستشو، و کاهش در مصرف آب دستگاه های کارواش اتوماتیک ماشین سنگین، مجهز به سیستم های جانبی چون، سیستم باز یافت و تصفیه آب می باشند.

سیستم باز یافت و تصفیه آب 

کارواش های اتوماتیک خودرو های سنگین به منظور کاهش در مصرف آب و ارتقا کیفیت آب از سیستم های پیشرفته ای برای بازیافت و تصفیه آب استفاده می کنند. از آنجایی که در شستشوی این خودرو ها از حجم بالایی از آب استفاده می شود، تجهیز کارواش اتوماتیک خودرو های سنگین به سیستم بازیافت، به واسطه بازیافت و تصفیه آب مصرف شده در شستشوی خودرو ها کیفیت آب مصرف شده را ارتقا داده و مجددا آن را به چرخه شستشو وارد می نماید، از این رو باعث کاش قابل ملاحظه ایی در میزان آب مصرفی می شود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :