meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : NIKITA برند : Santoemma گروه : فرش و موکت شوی

نظافت انواع سطوح با دستگاه فرش و موکت شوی

در برخی مکان ها قسمتی از سطوح با کفپوش های خاصی پوشیده شده است که امکان شستشو و یا برداشتن کفپوش برای نظافت وجود ندارد. در طولانی مدت آلودگی موجود در این سطوح به نواحی دیگر پخش شده در نتیجه هم از لحاظ سلامتی و هم زیبایی مناسب نخواهد بود. ممکن است استفاده از دستگاه های مکانیزه اتوماتیک از نظر صاحبان این مکان ها هزینه بر باشد. و تصور آن ها چنین باشد که باید دستگاهی مناسب برای سطوح سخت مانند سنگ و سرامیک و دستگاه دیگری برای سطوح مفروش داشته باشند. اما دستگاه اتوماتیک فرش و موکت شوی راه حلی بسیار مناسب برای چنین افرادی است. از این دستگاه علاوه بر شستشوی فرش و موکت، در مواقع لزوم می توان با تعویض تی آن برای سطوح سخت نیز استفاده نمود. بنابراین می توان با یک دستگاه به نظافت انواع کفپوش پرداخت. این دستگاه ها از جنبه های مختلفی دسته بندی می شوند. از نظر منبع تغذیه دارای دو نوع کابلی و باتری دار هستند که نوع کابلی برای مکان هایی که پریز برق نزدیک است بسیار مناسب می باشد در غیر این صورت استفاده از انواع باتری دار توصیه می شود که قدرت مانور بیشتری نیز دارند. این دستگاه ها از منظر نوع هدایت به دو دسته سرنشین دار و دستی تقسیم می شوند، که انواع دستی متداول تر بوده و تنوع بیشتری در محصولات آن وجود دارد.

نحوه عملکرد دستگاه فرش و موکت شوی

عمل شستشو توسط دستگاه در چند مرحله انجام می شود:

- پاشش مواد شوینده بر روی سطح که این عمل پیش شستشوی است.

- گذشت زمان مورد نظر که باعث می شود مواد شوینده در سطح نفوذ کرده و اثر آن چند برابر شود.

- در مرحله بعد عملیات برس زنی جهت تکمیل عمل شستشو انجام می شود تا مواد، آلودگی ها را به خود جذب نماید. برس در این دستگاه ها به صورت رولی است بنابراین هیچ آسیبی به فرش و موکت نمی رساند.

- آخرین مرحله، مکش مواد است که باعث جمع آلودگی از سطح شده و تا 80 درصد سطح مورد نظر را خشک می کند. بنابراین خللی در رفت و آمد افراد به وجود نمی آید.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :