meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی انبار با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

انبار ها معمولا وسعت بالایی دارند و در اغلب مواقع مملو از محصولات تولیدی یا مواد اولیه می باشند. حضور مواد آلاینده در محیط انبار می تواند آثار نامطلوبی بر روی کیفیت محصولات تولیدی یا مواد اولیه داشته و در نهایت موجب کاهش بهره وری و راندمان کاری گردد. از این رو شستشو و نظافت سطوح کف به منظور حفظ کیفیت محصولات و مواد اولیه امری لازم و ضروری می باشد. مسلما با توجه به وسعت بالای محیط انبار ها استفاده از شیوه های سنتی و دستی از توان لازم و کافی برای شستشو و وحذف موثر و با کیفیت آلاینده ها بر خوردار نبوده و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را انگو.نه که باید بر طرف نماید. این در حالی است که استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه اسکرابر سرنشنی دار که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف محیط هایی با وسعت بالا طراحی و تولید شده است گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای شستشو و نظافت موثر و با کیفیت آلاینده ها می باشد.

ویژگی های منحصر به فرد دستگاه اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر سرنشین دار داری پهنای کاری بالایی بوده و به واسطه تجهیز به مخازنی با ظرفیت بالا گزینه ای مناسب و ایده آل برای شستشو و نظافت محیط هایی با وسعت بالا می باشد. با توجه به اینکه در این مدل از دستگاه ها کاربر روی دستگاه قرار گرفته و عملیات شستشو و نظافت را به انجام می رساندف کمتر خسته شده و تمایل بیشتری برای ادامه فرایند داشته و از همین رو میزان بهره وری افزایش می یابد. 

مزایای استفاده از دستگاه اسکرابر

استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی در امور نظافتی در مقایسه با شیوه های متداول سنتی از کیفیت بالاتری بر خوردار می باشد. اسکرابر ها به منظور افزایش کیفیت نظافتی مجهز به مخازن مجزا برای اب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و حذف آلاینده ها استفاده می نمایند. همین امر مانع از انتشار آلاینده ها به دیگر بخش ها می گردد. ضمن اینکه استفاده از سامانه برس زنی با بیرون کشیدن تمامی آلاینده های نفوذ کرده به داخل خلل و فرج سطوح، موجب ارتقا کیفیت شستشو و نظافت می گردد. 


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :