meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستن سطوح اپوکسی با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100
سطوح انبار ها و کارخانه ها به واسطه ابعاد وسیع محیط کارخانه و فضای لازم برای ذخیره سازی یا انجام امور صنعتی، بسیار وسیع و گسترده می باشد. این سطوح به واسطه ماهیت مواد ذخیره سازی شده یا نوع فعالیت صنایع همواره آلوده و مملو از گرد و غبار می باشند. نظافت و جمع آوری آلودگی ها از روی سطوح نه تنها موجب حفظ کیفیت مواد تولیدی و انبار شده می گردد بلکه تاثیر بسزایی در افزایش عمر مفید دستگاه ها و تجهیزات صنعتی دارد. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی چون تی کشی دستی توانایی لازم برای نظافت موثر و با کیفیت این سطوح را نداشته و قادر به تامین نیاز های نظافتی محیط نمی باشد. در حالیکه استفاده از تجهیزات نوین و به روزی چون دستگاه های اسکرابر علاوه بر اینکه موجب ارتقا کیفیت نظافتی شده و تمامی آلاینده های سطحی را شستشو داده و از بین می برد، سرعت بالاتری نسبت به شیوه های سنتی داشته و عملیات نظافت را در زمان کوتاه تری انجام می دهد. 

ویژگی های اسکرابر خودرویی

اسکرابر های خودرویی نسبت به نمونه های دستی ابعاد بزرگتری داشته و از این رو پهنای شستشو و تی بزرگتری دارند. ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف کف شوی های خودرویی یا سرنشین دار نسبت به نمونه های دستی بسیار بالاتر بوده و از این رو کار آیی بسیار ویژه ایی در نظافت اماکن وسیع دارند. از آنجایی که این مدل از کف شوی ها مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با نشستن بر روی صندلی عملیات نظافت را انجام می دهد، در حین انجام عملیات کمتر خسته شده و از این رو توانایی بیشتری برای ادامه فعالیت دارد. همین امر تاثیر قابل ملاحظه ایی در افزایش راندمان کاری و سرعت عملیات نظافت دارد. بدنه دستگاه های کف شوی دو جداره بوده و همین امر موجب افزایش مقاومت دستگاه در بر خورد با موانع احتمالی می گردد. 

مزایای استفاده از کف شوی های صنعتی به جای شیوه های سنتی نظافت

همانطور که پیشتر اشاره شد، دستگاه های کف شوی سرعت بالاتری از شیوه های سنتی نظافت داشته و موجب کاهش زمان لازم برای نظافت می گردند. دستگاه های کف شوی مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای نظافت و شستشوی سطوح استفاده نموده و مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شوند. این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی، تاثیر چشم گیری در کاهش هزینه ها دارند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :