meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA55BM40 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستشوی کفپوش اپوکسی انبار با اسکرابر

انبارها به علت برخورداری از وسعت بالا عموما با دشواری های متعدی در انجام امور نظافت روبه رو می باشند. وسعت بالا از یک سو و وجود موانع و قفسه های متعدد از سوی دیگر ممکن است دسترسی به برخی بخش ها در این محیط ها را مشکل نماید. در نتیجه نظافت این مراکز به امری زمانبر و خسته کننده تبدیل شده است. امروزه می توان با استفاده از دستگاه های مکانیزه صنعتی که به همین منظور طراحی و تولید شده اند، انجام این امور را به آسانی، با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان انجام داد. دستگاه اسکرابر دستی یکی از این تجهیزات است که در محیط های صنعتی گوناگون می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

علت منسوخ شدن روش های سنتی در شست وشوی انبارها

وسعت بالای انبار ها، نیاز به شست وشوی پیوسته و نیاز به وجود سطوح کاملا خشک و ایمن در محیط انبارها، برخی از دلایل منسوخ شدن روش های سنتی می باشد. از طرف دیگر استفاده از این قبیل روش ها عموما زمانبر بوده و به تعداد بالایی نیرو برای انجام عملیات نظافت نیازمند است. اسفاده از روش ها و تجهیزات مکانیزه ای همچون اسکرابر دستی در کنار برطرف نمودن مشکلات ذکر شده، در مصرف آب و مواد شوینده نیز صرفه جویی قابل ملاحظه ای ایجاد می نماید و این امر موجب کاهش تمامی هزینه های نظافت در بلند مدت می گردد.

اسکرابر دستی و مزایای به کارگیری آن در انبارها

اسکرابر در دو نوع دستی و سرنشین دار موجود می باشد. انتخاب این دستگاه ها باید براساس وسعت محیط و امکان دسترسی به کابل برق صورت پذیرد. برای شست وشوی سطوح کف محیط هایی با وسعت کم و دارای راهرو های باریک، انتخاب اسکرابر دستی بسیار مناسب بوده است. این اسکرابر به دلیل برخورداری از باتری، بی نیاز از دسترسی به برق را فراهم نموده در نتیجه می توان با خیالی آسوده و برای ساعات پیوسته از دستگاه استفاده کرد. از طرف دیگر زمین شوی دستی از مانورپذیری ( انعطاف پذیری ) و قابلیت کنترل پذیری مناسب برخوردار می باشند و می توان به راحتی از آن برای دسترسی به مناطق محدود استفاده نمود. از دیگر ویژگی های کف شوی دستی داشتن سطح صدای تولیدی پایین و عدم ایجاد آلودگی در محیط به هنگام روشن بودن دستگاه می باشد که آن را برای محیط های سربسته همچون انبارها مناسب می سازد.

اهمیت نظافت انبار با اسکرابر دستی

داخل انبار ها به دلیل داشتن قفسه های زیاد و رفت و آمد بالای افراد و همچنین با توجه به بسته بندی های آلوده اجناس محیطی است که به شدت نیاز به نظافت دارد. نظافت با استفاده از اسکرابر دستی ابراهیم به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام می شود و دیگر نگران سلامت افرادی که در انبار ها رفت و آمد میکنند نیستید. 


درخواست اطلاعات :