meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA55BM40 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستشوی سالن های بزرگ با استفاده از اسکرابر

سالن های بزرگ و مخصوصا نوساز را نمی توان به روش های سنتی نظافت نمود. در صورت جارو زدن این محیط ها، گرد و غبار زیادی در هوا پخش خواهد شد که موجب آلوده شدن هوای محیط و مشکلات تنفسی می شود. از سوی دیگر نیز در صورتی که از روش سنتی تی و سطل جهت شستشوی کف استفاده شود با تبدیل شدن گرد و خاک به گل ظاهر نامناسبی ایجاد خواهد شد. بنابراین بهترین گزینه استفاده از دستگاه های مکانیزه جدید است که جهت کفشویی طراحی و ساخته شده اند. اسکرابر جهت کفشویی کفپوش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. 

ویژگی های اسکرابر

اسکرابر با داشتن دو مخزن جداگانه برای آب تمیز و آب کثیف سطوح را با کیفیت بالایی شستشو می نماید و از انتقال آلودگی از نقطه ای به نقطه دیگر جلوگیری به عمل می آورد. این دستگاه های مکانیزه با سیستم برس زنی قوی همراه هستند و آلودگی را به طور کامل از زمین پاک می کنند. بعد از عملیات برس زنی عمل تی کشی انجام می شود تا آب موجود بر روی سطح را توسط سیستم مکش به داخل مخزن آب کثیف بریزد. بدین ترتیب سطح مورد نظر علاوه بر شستشو، خشک نیز می شود. عدم مرطوب ماندن سطح باعث می شود لغزندگی به وجود نیاید و در نتیجه آسیب های احتمالی ناشی از راه رفتن بر روی سطح لغزنده کاهش می یابد.

فواید اسکرابر

کیفیت شستشو با استفاده از این دستگاه ها به هیچ وجه قابل مقایسه با روش های سنتی نمی باشد و بسیار بهداشتی تر می باشد. سرعت انجام عملیات چندین برابر روش های معمول است به همین دلیل به هیچ عنوان کاربر خسته نمی شود. کاربری بسیار ساده ای دارد و فرد با یک آموزش ساده به راحتی می تواند از آن استفاده نماید. اسکرابر از مواد شوینده و آب به طور بهینه استفاده می نماید بنابراین در مصرف آب و مواد شوینده و در نتیجه هزینه های کلی صرفه جویی خواهد شد.

درخواست اطلاعات :